Roberto sajūsmā par latviešu meitenes reakciju pēc sāpīga kritiena uz ledus

Pievienot komentāru
Roberto sajūsmā par latviešu meitenes reakciju pēc sāpīga kritiena uz ledus
Foto: F64 un LETA

”Šovakar man bija vēl viena mācību stunda par latviešu attieksmi un cieņu pret dabu un citiem cilvēkiem,” sajūsmu savā Facebook.com kontā pauž karstasinīgais itāliešu dziedātājs Roberto Meloni.

”Meitene tikko iznāk no Narvesena, Elizabetes un Tērbatas ielas stūrī, ar karsto dzērienu rokās. Viņa pārvietojas diezgan ātri un… boom! Paslīd pa ledu, krīt uz muguras, visu dzērienu izlej sev virsū un ļoti minimāli arī virsū kādam cilvēkam, kurš stāv tuvu un runā pa telefonu,” situāciju atstāsta dziedātājs.

”Viņš palīdz viņai piecelties, bet viņa… Lai arī ziemas mētelis pilnīgi slapjš, viņa pieklājīgi sāka atvainoties un prasīt, vai viņam viss ir labi (tieši tā, viņa prasa viņam). Tad viņa, riskējot ar vēl vienu kritienu, savāc Narvesena krūzi un vāciņu, izmet tos tuvākajā miskastes groziņā un iet lēnām prom…”

”Viss notiek tik skaisti un cienīgi. Īsi sakot: varbūt no malas latvieši izskatās atturēti un nepieklājīgi, bet īstenībā jūsu dziļā cieņa pret dabu un pārējiem cilvēkiem ir apbrīnojama. Paldies tev, meitene no Narvesena, ceru, ka tev viss ir labi, un mētelis pēc ķīmiskās tīrītavas būs kā jauns,” vēl Roberto.

Foto: slidenās Rīgas ielas otrdienā