Roberto sajūsmā par latviešu meitenes reakciju pēc sāpīga kritiena uz ledus

Komentāri
Roberto sajūsmā par latviešu meitenes reakciju pēc sāpīga kritiena uz ledus
Foto: F64 un LETA

”Šovakar man bija vēl viena mācību stunda par latviešu attieksmi un cieņu pret dabu un citiem cilvēkiem,” sajūsmu savā Facebook.com kontā pauž karstasinīgais itāliešu dziedātājs Roberto Meloni.

”Meitene tikko iznāk no Narvesena, Elizabetes un Tērbatas ielas stūrī, ar karsto dzērienu rokās. Viņa pārvietojas diezgan ātri un… boom! Paslīd pa ledu, krīt uz muguras, visu dzērienu izlej sev virsū un ļoti minimāli arī virsū kādam cilvēkam, kurš stāv tuvu un runā pa telefonu,” situāciju atstāsta dziedātājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viņš palīdz viņai piecelties, bet viņa… Lai arī ziemas mētelis pilnīgi slapjš, viņa pieklājīgi sāka atvainoties un prasīt, vai viņam viss ir labi (tieši tā, viņa prasa viņam). Tad viņa, riskējot ar vēl vienu kritienu, savāc Narvesena krūzi un vāciņu, izmet tos tuvākajā miskastes groziņā un iet lēnām prom…”

”Viss notiek tik skaisti un cienīgi. Īsi sakot: varbūt no malas latvieši izskatās atturēti un nepieklājīgi, bet īstenībā jūsu dziļā cieņa pret dabu un pārējiem cilvēkiem ir apbrīnojama. Paldies tev, meitene no Narvesena, ceru, ka tev viss ir labi, un mētelis pēc ķīmiskās tīrītavas būs kā jauns,” vēl Roberto.

Foto: slidenās Rīgas ielas otrdienā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl