28 komentāri
”Rinaldo lai iet ieskrieties!” Pudniks ticis uz zaļa zara, bet ar bijušajiem kolēģiem attiecības sarāvis
Privātais arhīvs

Jūlija sākumā Latvijas šovbiznesu pāršalca ziņa par slavenākās čigānu grupas “Riči Baltican” izjukšanu. Tāpat bijušais menedžeris un dalībnieks Kaspars Pudniks Skaties.lv paziņoja, ka pēc kolektīva izformēšanas grupas biedri viņam palikuši parādā 87 tūkstošus eiro. Vai pa šo laiku abu pušu attiecības nokārtojušās, Skaties.lv jautāja Pudnikam.

Pudniks ar bijušajiem kolēģiem no grupas ”Riči Baltican” nekontaktējot jau kopš grupas izformēšanas 8. aprīlī.

”Un man galīgi neinteresē, kā viņiem iet un ko viņi dara. Neesmu izlīdzis, jo neviens nav zvanījis , lai atvainotos. Bet es no viņiem to nemaz negaidu. Viņiem nepietiek dūšas atzīt patiesību, kur nu vēl atzīt savas kļūdas un atvainoties kādam.

Čigānu grupas izjukšanas skandāls: Pudniks paziņo par vairāku tūkstošu lielu parādu

Zinu, ka viņi vēl ir bijuši uz pāris manis jau pirms gada ieplānotajiem un sarunātajiem koncertiem, un tas arī viss,” mēnesi pēc ”Riči Baltican” izjukšanas skandāla portālam Skaties.lv atzīst Pudniks.

Tikmēr paša radošā dzīvē piedzīvo pamatīgu uzrāvienu.

”Koncertēju, piedalos festivālos, sniedzu solo koncertus, vadu dažādus pasākumus un esmu pārprofilējies vairāk uz vakara vadītāja profesiju. Šovasar jau 10 kāzas novadītas augstā līmenī.

Esmu izveidojis jaunu šovgrupu, ar kuru varu izpildīt iepriekš noslēgtos līgumus un aizstāt ”Riči Baltican”. Viņi domāja, ka ir neaizstājami. Tā nav. Ir daudz citu mākslinieku un dziedātāju, kuri labprāt strādā, un to dara ar prieku,” neslēpj bijušais ”Riču” runasvīrs.

Foto: Kaspars Pudniks

Tāpat skatuves mākslinieks strādā pie sava solo albuma, ko ceru izdot nākamgad.

”Ir vēl daži interesanti muzikālu projektu piedāvājumi, bet es vēl neesmu izlēmis, uz ko likt uzsvaru,” ar muzikālo darbību ir apmierināts Pudniks.

”Beidzot man nav jādomā par visiem. Varu visu enerģiju veltīt tikai sev. Un atbildēt par sevi un savu darbu.

Protams, ka nav viegli nogriezt 15 gadu darbu un dzīvi kā ar nazi! Bet, lai virzītos tālāk, tas bija nepieciešams. Un man prieks, ka man pietika tam drosmes,” ar jauno dzīves posmu apmierināts ir Pudniks.

”Bet Rinaldo lai iet ieskrieties!” bijušajam kolēģim skarbus vārdus velta mūziķis.

Rinaldo atklāj savu versiju par Latvijas slavenākās čigānu grupas izjukšanu

”Bet es vēlu viņiem visu to labāko. Lai viņiem viss izdodas. Es tikai priecāšos!” tā Pudniks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl