Rīmju cīņu dalībnieki sev pacēluši latiņu. FOTO no “Summer Rap Battle” otrā pasākuma

3 komentāri
Rīmju cīņu dalībnieki sev pacēluši latiņu. FOTO no “Summer Rap Battle” otrā pasākuma
Skaties.lv

Piektdien, 9. jūnijā, Vecrīgas bārā “Paldies Latiņam” aktīvā gaisotnē tika aizvadīta vasaras lielāko repa un hiphopa rīmju cīņu “Summer Rap Battle” otrā kārta. Kā novēroja portāls Skaties.lv, jaunie rīmju meistari sev pacēluši latiņu un pusfināls solās būt patiešām aizraujošs.

Arī šajā reizē, tāpat kā pirms nedēļas, jaunie reperi un hiphoperi rīmēšanas prasmi apliecināja par divām tēmām – ”Kas tu esi?” un ”Vēlēšanas”.

“Summer Rap Battle” otrā pasākuma dalībnieki tikās šādos dueļos: Dante (Mārtiņš Bruņenieks) pret Klebah (Dāvis Bērzlaps), Jandars (Jānis Markevics) pret Bergu (Kārlis Bergs), Dreiks (Andris Gruzis) pret Jenss De Walka (Jānis Sondars), Ķirurgs (Edys Blīkšķis) uzstājās viens pats, jo viņa pretinieks uz cīņu neieradās, un pēdējā duelī tikās Andža (Andris Dadzītis) pret Artūrs (Artūrs Krapālis).

Rīmju cīņu pusfinālam, kas notiks 16. jūnijā, bārā “Paldies Latiņam”, kvalificējās Dante, Jandars un Bergs, Jenss De Walka, Ķirurgs un Andža, kuriem pusfinālā pievienosies labākie no rīmju cīņas pirmās kārtas – Teilors, Krisīts, #Y#B un Kīts Kali.

Foto: rīmju cīņu otrais pasākums

Apskati arī foto no vasaras lielāko rīmju cīņu pirmā pasākuma!

3 komentāri