Rīgas mežacūkas ”āzē” Ušakovu

Komentāri
Rīgas mežacūkas ”āzē” Ušakovu

Pirmdienas rītā galvaspilsētas iedzīvotājus pārsteidza kupla mežacūkas ģimenes saime, kas bija devusies reidā pa Rīgas ielām.

Rīgas domes pārstāvji, ņemot vērā viņu bagātīgo pieredzi mežacūku krīzes jautājumos, aši tika ar notikušo galā, mežazvēru ģimenes ekspedīciju novirzot uz Tīnūžu mežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Aizturētie. Pārskaitījām, atklājās, ka ir 13 mazuļi, nevis 12. Drīz brauks uz Tīnūžiem, kur Rīgas domei pieder meži,” mikroblogošanas vietnē Twitter.com ziņoja Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš vēl pagājušajā nedēļā jokoja, ka labi vien, ka mežacūkas nelasa Twitter.

Sacīts, darīts! Nu Rīgas mežacūkas var lepoties pašas ar savu Twitter.com kontu. Pamanot pilsētas galvas ierakstu, konta īpašnieks atbildējis: ”Es zinu ceļu atpakaļ!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl