Rīgā uzstāsies “Parov Stelar” ar grupu

Komentāri

Šī (un arī nākamā gada) zvaigžņotajiem koncertiem pievienojas vēl viens – 19. oktobrī koncertzālē “Palladium” uzstāsies austriešu mūziķis un dīdžejs Markus Fureders jeb plašākai publikai vairāk pazīstams kā “Parov Stelar”.

Līdz pat 2004. gadam viņš bija zināms ar pseidonīmu “Plasma” un savu īsto vārdu – Markus Fureders. Pēc tam šis kungs nodibināja pats savu leiblu “Etage Noir Recordings”, un dzima tas, kā pasaule viņu vislabāk pazīst – “Parov Stelar”.

Rīgā Markus uzstāsies kopā ar grupu, un šīs komplekts saucas “Parov Stelar band”, kurā ietilpst trompete (Jerry Di Monza), saksofons (Max the Sax), vokāls (Cleo Panther), basģitāra (Maikls Vitners) un bungas (Villijs Larsons Jr.). No viņiem “Palladium” koncertzālē dzirdēsim visu labākos vecos skaņdarbus, kā arī lieliskās jaunās dziesmas. Šī grupa ļoti ietekmējusies no retro stila, kas sevī iekļauj džezu, soulu, popu un pat svingu.

Biļetes jau tagad pieejamas visās “Biļešu serviss” kasēs, kā arī internetā. Plašāku informāciju par tūres datumiem, kā arī pašu grupu meklējam “Parov Stelar” mājaslapā.

Lasi vēl