Rīgā uzstāsies elektroniskās mūzikas zvaigzne Example

Komentāri
Rīgā uzstāsies elektroniskās mūzikas zvaigzne Example
Publicitātes foto

11. aprīlī koncertzālē Palladium uzstāsies viena no mūsdienu elektroniskās mūzikas spilgtākajām zvaigznēm – Example, turklāt viņa performanci papildinās ilgstošā sadarbības partnera DJ Wire uzstāšanās, informē L Tips Agency pārstāve Maija Tomkalne.

Abu mūziķu un producentu sadarbība sākās 2008. gadā, bet kopš 2011. gada viņi bieži uzstājas kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atklāja pats Example – īstajā vārdā Eliots Džons Glīvs (Elliot John Gleave) – , viņš sāka repot jau koledžas gados, jo īsti nav padevies neviens sporta veids, bet ļoti patikuši Wu-Tang Clan un Snoop Dog. Pēc kinorežijas studiju beigšanas Londonas Universitātē viņš kādu laiku iesaistījās dažādos filmēšanas projektos, bet tad nolēma pievērsties mūzikai.

Plašāku atpazīstamu Example sev nodrošināja ar otro studijas albumu Won’t Go Quietly, kas sasniedza ceturto vietu Lielbritānijas albumu topā. Bet par īstu izrāvienu kļuva viņa trešais albums Playing In The Shadows, kura divi singli – Changed The Way You Kiss Me un Stay Awake – sasniedza ne tikai britu topa virsotnes, bet kļuva ļoti populāri arī citur Eiropā un Austrālijā (Platīna statuss). Par singlu Changed The Way You Kiss Me Example tika nominēts BRIT Awards balvai.

Līdz šim pēdējais Example albums Live Life Living iznāca šī gada jūlijā. Kādā intervijā mākslinieks atklāja, ka tā saturu ietekmējušas tādas grupas kā The Prodigy, Faithless, Underworld un Chemical Brothers.

Example producenta un komponista talants neaprobežojas tikai ar savu paša daiļradi. Viņš aktīvi sadarbojas ar virkni citu mākslinieku. 2011. gadā tagad tik slavenais dīdžejs un producents Kelvins Harriss izdeva savu trešo albumu 18 Months. Tajā iekļautā kompozīcija Will be Coming Back ir kopdarbs ar Example, tā sasniedza britu topa otro vietu, kā arī iekļuva Billboard Hot 100. Example ir autors britu grupas The Wanted dziesmai Chasing The Sun, kas 2012. gadā Lielbritānijas singlu topā arī sasniedza otro vietu.

Liekot lietā filmu režisora iemaņas, Example ir uzņēmis vairākus klipus saviem sacerējumiem. Piemēram, filmējot materiālu dziesmai What We Made, viņš apmeklēja Černobiļas atomelektrostacijas katastrofas skarto apvidu. Šokēts par tur redzēto, viņš teicis: ”Nedomāju, ka kaut viens, kas šeit pabijis, varētu atbalstīt kodolenerģiju.” Acīmredzot kino joma viņam joprojām ir ļoti tuva, jo kādam Austrālijas medijam Example atklāja: ”Ar mūziku plānoju nodarboties vēl gadus piecus un tad atkal pievērsīšos filmēšanai. Priekšroku dotu šausmu filmām un trilleriem.”

DJ Wire – pilnajā vārdā Semjuels Vaiers (Samuel Wire) – karjeru sāka kā radio DJ un pamazām pievērsās arī producēšanai un kompozīciju sacerēšanai. 2008. gadā, laikā, kad viņš sadarbojās ar Chase & Satus, DJ Wire iepazinās ar Example. Rezultātā DJ Wire producēja vairākas Example albuma Won’t Go Quietly kompozīcijas. Dažus gadus vēlāk viņš remiksēja Kids in Glass Houses, Liquid un Elijas Gouldingas dziesmas. Viņa paša sacerējums Tales From The Crypt tika iekļauts Snoop Dog albumā Throw Your Dubs Up. Kopš 2011. gada DJ Wire bieži uzstājas kopā ar Example.

Biļešu iepriekšpārdošana no pirmdienas, 22. decembra, plkst. 10:00, bilesuserviss.lv un visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl