Rīgā koncertēs igauņu metālisti Of Roofs, Genes and Stolen Meanings

0 Komentāru
Rīgā koncertēs igauņu metālisti Of Roofs, Genes and Stolen Meanings
Publicitātes foto

17. oktobrī mūzikas klubā Nabaklab koncertu sniegs metālmūzikas grupa Of Roofs, Genes and Stolen Meanings no Igaunijas, kuru mūsdienās var uzskatīt par vienu no spožākajām kaimiņvalsts metālmūzikas skatuves grupām, informē ULVE Agency.

Seksteta mākslinieciskajā pārliecībā sastopas matemātiskā un progresīvā metāla, smagā pankroka un nāves metāla mūzikas žanru virziens. Kopš izveidošanas 2011. gadā ansamblis aizvadījis lielākus un mazākus koncertus Baltijas valstīs, ar panākumiem piedalījies Tallinas Mūzikas nedēļas konferencē, dalījis skatuvi ar tādām atpazīstamību guvušām grupām kā Converge, Betraying the Martyrs, Enter Shikari un My Autumn.

2014. gada rudenī dienasgaismu ieraudzīja Of Roofs, Genes and Stolen Meanings jaunākais darbs, pašizdotais mazalbums Two: Places to Call Home, kas seko atzinīgi vērtētajam grupas 2012. gada debijas albumam One: Life to Learn.

Vakara programmā būs dzirdami arī vairāku Latvijas metālmūzikas izpildītāju – Once Upon, Mayla un Sound Machinery – sniegumi.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā. Pasākuma sākums plkst. 21.00, ieejas maksa 5 eiro. Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

0 Komentāru