Komentāri

17. oktobrī mūzikas klubā Nabaklab koncertu sniegs metālmūzikas grupa Of Roofs, Genes and Stolen Meanings no Igaunijas, kuru mūsdienās var uzskatīt par vienu no spožākajām kaimiņvalsts metālmūzikas skatuves grupām, informē ULVE Agency.

Seksteta mākslinieciskajā pārliecībā sastopas matemātiskā un progresīvā metāla, smagā pankroka un nāves metāla mūzikas žanru virziens. Kopš izveidošanas 2011. gadā ansamblis aizvadījis lielākus un mazākus koncertus Baltijas valstīs, ar panākumiem piedalījies Tallinas Mūzikas nedēļas konferencē, dalījis skatuvi ar tādām atpazīstamību guvušām grupām kā Converge, Betraying the Martyrs, Enter Shikari un My Autumn.

2014. gada rudenī dienasgaismu ieraudzīja Of Roofs, Genes and Stolen Meanings jaunākais darbs, pašizdotais mazalbums Two: Places to Call Home, kas seko atzinīgi vērtētajam grupas 2012. gada debijas albumam One: Life to Learn.

Vakara programmā būs dzirdami arī vairāku Latvijas metālmūzikas izpildītāju – Once Upon, Mayla un Sound Machinery – sniegumi.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā. Pasākuma sākums plkst. 21.00, ieejas maksa 5 eiro. Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl