Rīgā koncertēs Grigorijs Ļepss

Komentāri
Rīgā koncertēs Grigorijs Ļepss
Publicitātes foto

2015. gada 18. februārī Arēnā Rīga vērienīgu solokoncertu sniegs viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem – Grigorijs Ļepss, informē koncertaģentūras M Events pārstāve Inese Keiša.

Grigorija Ļepsa spilgtā personība un unikālais balss tembrs saista miljoniem fanu. Dziedātāja veiksmes ķīla ir viņa vīrišķīgais tēls, spēcīgā, daudzpusīgā balss un, protams, atbilstoši piemeklētais repertuārs. Biļetes uz viņa koncertiem vienmēr tiek pilnībā izpirktas. Katra Grigorija Ļepsa uzstāšanās ir gaidīts notikums.

Grigorijs Ļepss ir viens no tiem izpildītājiem, kas var atļauties radošus eksperimentus, tādēļ viņa dziesmas grūti iegrožot konkrēta žanra vai tematikas rāmjos. Talantīgs, atvērts un šarmants, dziedātājs ir apveltīts ar spēcīgu enerģētiku, kas koncertu laikā neatstāj vienaldzīgu nevienu skatītāju.

Šoreiz Grigorijs Ļepss Rīgā viesosies ar programmu Labākās dziesmas, un koncertā izskanēs gan viņa populārākie hiti Я уеду жить в Лондон, Самый лучший день, Вьюга, Она не твоя, Я тебе не верю, gan jaunākais veikums no šogad iznākušā albuma Гангстер №1.

Koncerta organizatori M Events vēsta, ka biļetes būs pieejamas plašam skatītāju lokam, un tās būs iespējams iegādāties par demokrātiskām cenām. Biļetes pieejamas tirdzniecībā Biļešu servisa tīklā no šodienas, 5. decembra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl