Rianna kļūst par zīmola Puma radošo direktori

Komentāri
Rianna kļūst par zīmola Puma radošo direktori
Foto: Reuters/ Scanpix

Barbadosiešu dziedātāja Rianna (26) kļuvusi par vācu sporta apģērba zīmola Puma radošo direktori, otrdien paziņoja kompānija.

Rianna kļūs par sieviešu sporta apģērba līnijas seju un zīmola vēstnieci. Iepriekšējo zīmola vēstnieku vidū bijuši vairāki sportisti un slavenības, tostarp olimpiskais sprinteris Useins Bolts. Jaunajā “amatā” dziedātāja stāsies janvārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Rianna bija dabiska izvēle,” sacīja Puma vadītājs Bjorns Guldens. “Viņas globālais profils, harisma un individualitāte, ambīcijas – šīs īpašības veido ideālu zīmola vēstnieku.”

Kā uzsver kompānijas pārstāvji, no nākamā gada Rianna ietekmēs jaunākās kolekcijas, kā arī piedalīsies pasākumos un sociālo tīklu aktivitātēs.

Sporta apģērba zīmoli reklāmas kampaņās arvien vairāk iesaista slavenības. Oktobrī 27 pazīstamas sportistes piedalījās Nike rīkotā jaunās kolekcijas prezentācijas pasākumā Ņujorkā, tikmēr zīmols Under Armour septembrī parakstīja reklāmas līgumu ar supermodeli Žizeli Bundhenu.

Savukārt Puma visciešākā konkurenta Adidas produktus reklamējušas tādas slavenības kā Rita Ora, Selena Gomesa un Stella Makartnija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl