3 komentāri

Folkhiphopa mākslinieks Misters sadarbībā ar postfolkloras mūziķi Imantu Nīgali radījis jaunu skaņdarbu ”Darbu raugi”. Dziesma pauž senu latviešu gudrību, ka par cilvēku jāspriež pēc viņa darbiem, nevis ārējā izskata.

”Dziesmas piedziedājumā izmantots teksts no dainām, kas, manuprāt, ir ļoti trāpīgs mūsdienām. Mēs esam ”Instagrama paaudze”, kas ļoti pievērš uzmanību vizuālajam izskatam, bet neielūkojas dziļāk cilvēka personībā, viņa paveiktajā.

Ar dziesmu vēlos atgādināt par to, cik mēs esam radoša un talantīga tauta, kurai ir ar ko lepoties, un to mums nevajadzētu aizmirst arī ikdienā,” skaidro dziesmas autors Misters, īstajā vārdā Jānis Šķesteris.

Video:

”Darbu raugi” ir otrais singls no Mistera gaidāmā albuma, kas rakstīts folkhiphopa žanrā.

Teksts: Misters, dainas; vokāls: Misters, Imanta Nīgale; bīts un aranžija: Ziggy Marbley, Noitro; kokle: Edgars Zilberts; mūzika: tautas melodija, Ieva Strode.

Folk-hiphoperis Misters skarbi kritizē mūsdienu reperu pārdošanos

Foto: Folkhiphoperis Misters

Misters ir latviešu repa un folkhiphopa mākslinieks, kurš izdevis vairākus albumus, kā arī ar savām dziesmām piedalījies dažādās izlasēs. Vairākkārt nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai ”Zelta mikrofons” nominācijā ”Hiphopa mūzikas albums”.

Vairāk informācijas: misters.lv

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl