Reperis Everlast Rīgā sniegs akustisku koncertu

0 Komentāru
Reperis Everlast Rīgā sniegs akustisku koncertu
Foto: Paul Padshewscky/ Flickr.com

12. novembrī koncertzālē “Rīga” ar akustisko programmu uzstāsies dziedātājs, reperis un dziesmu autors Everlast no ASV, vēsta informācija vietnē bilesuserviss.lv.

Daļa klausītāju Everlast atceras no leģendārās apvienības “House of Pain” laikiem, kā arī vēlākās darbības “La Coka Nostra”. Everlast sevi pasaules mūzikas vēsturē ir atzīmējis arī ar trīs nominācijām “Grammy” balvai, no kurām vienā uzvarēja – labāka roka dziesma “Put Your Lights On”, kas tapa sadarbībā ar Santana. Panākumu klāstā jāatzīmē dubultais platīna disks ASV par albumu “Whitey Ford Sings the Blues” (1998) un zelta disks par albumu “Eat Whitey’s” (2000).

Kā akcentē koncerta rītotāji, Everlast dziesmu teksti liek domāt, un mūzika – just. To apliecina viņa dziesmas “What It’s Like”, dumpinieciskais “Stone In My Hand”, romantiskie “Love For Real”, “Dirty and Babylon Feeling”, bailīgais “Black Jesus” un sociālie “White Trash Beautiful” un “I Get By” no pēdējā albuma “Songs Of The Ungrateful Living” (2011). Šīs dziesmas iespaido un neatstāj vienaldzīgu neatkarīgi no tā, vai klausītājs ir roka vai repa cienītājs.

”Pusi dzīves esmu bijis saistīts ar repu un hiphopu. Tagad vēlos paņemt labāko no visiem stiliem – es hiphopu izpaužu caur roku, kantrī, blūzu un džezu. Ja kādreiz aizraušos ar polku, tad arī to dzirdēsi manās uzstāšanās reizēs,” atklāj mūziķis.

Šoreiz Everlast uz Rīgu vedīs akustisko programmu. Mūziķis joko: ”Mana mūzika dzimst akustiski, tātad akustiskais koncerts ir iespēja dzirdēt manu mūziku tās oriģinālajā skanējumā”.

Runājot par oriģinālo skanējumu gan jāatzīst, ka tā ir puspatiesība, jo viņu koncerttūrē pavada ģitāras un basa virtuozs Dereks Brasels (Derek Brassel). Šī radošā simbioze rada patiesi sirsnīgu mūziku, ko būs iespēja dzirdēt 12. novembrī koncertzālē Rīga, Akadēmijas laukumā 1.

Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs.

0 Komentāru