Renārs Zeltiņš uz ”Tallink” prāmja dzied Bon Džovi “Livin’ On A Prayer”

0 Komentāru

Klāt šova ”Zelta kruīzs. Rīga–Stokholma” trešā epizode, un joprojām uz ”Tallink” kuģa ”Romantika” saimnieko neviens cits kā Renārs Zeltiņš, iejūtoties kruīza vadītāja lomā. Lielais vakara šovs, kazino, dejas, burbuļvanna un karaoke – to visu kopā ar prāmja pasažieriem baudīs arī Zeltiņš.

Renārs Zeltiņš, esot savā jaunajā ampluā, tāpat kā viss ”Tallink” kuģa personāls, vienmēr ir uzdevuma augstumos. Šoreiz pazīstamais šovmenis pārbauda, vai pasažieri labi jūtas vakara šovu programmas laikā. Tas izklausās vieglāk nekā patiesībā ir, jo dažādas izklaides, tostarp deju uzvedumi, lielāki un mazāki koncerti, kā arī citi priekšnesumi, uz kuģa notiek nemitīgi un dažādās vietās.

Pēcāk Renārs dodas uz kuģa SPA centru. Jā, jā – uz “Tallink” kuģa “Romantika” ir arī pilnvērtīgs SPA ar burbuļvannām un saunām.

Un kā gan bez karaokes! Renārs Zeltiņš apmeklē arī karaoke bāru un, noklausījies kā latvju dāmas nodzied Laura Reinika dziesmu, pats ķeras klāt dziedāšanai. Renāra izvēle krīt uz Bon Džovi dziesmu ”Livin’ On A Prayer”, kuru viņš izpildīja kopā ar gaišmatainu kolēģi no ”Tallink” personāla.

Epizodes noslēgumā Renārs pats dodas uz dančiem un jau pie ieejas ir gatavs izklaidēt kuģa daiļā dzimuma pasažieres. Skaties Renāra piedzīvojumus kruīza vadītāja lomā arī nākamnedēļ!

0 Komentāru