Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā Piedāvā Tallink

2 komentāri
Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā
Foto: Lelde Feldmane-Zajarska

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Kā Renāram klājās Stokholmā?

Pēc aizraujošas nakts uz ”Romantika” klāja klāt nākamās dienas rīts, un kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš pēc gardām brokastīm, kurās izvēle ir tik plaša, ka teju apjūc, nonāk Stokholmā. Diena ir saulaina un silta, tāpēc pilsētas apciemojums ir vēl jo patīkamāks. Arhitektūra, iespaidīgs muzeju klāsts, iepirkšanās iespējas un daudz kā cita – Stokholmas piedāvājums ir plašs, un vienā apmeklējuma dienā apskatīt visu, protams, nav iespējams. Taču labi, ka ”Tallink” kuģi maršrutā Rīga-Stokholma, Stokholma-Rīga kursē katru dienu, tāpēc Stokholmas izpēti var turpināt, dodoties atkārtotos ceļojumos.

”Stokholma ir ļoti glīta pilsēta, ar burvīgu infrastruktūru, mazām, šaurām ieliņām, ar kuģiem un laiviņām, daiļiem cilvēkiem. Iespaids – patīkams,” pēc ekskursijas Stokholmā piedzīvoto komentē Zeltiņš.

Skaties Zeltiņa piedzīvojumus Stokholmā video, kas atrodas augstāk rakstā, bet nākamā epizode jau pavisam drīz.

2 komentāri