Komentāri
Renārs Kaupers un Inese Zandere piedāvā dziesmu Upītes malā
Mūziķis Renārs Kaupers bērnu albuma Sasauc smieklus izklīdušus pasaulē nākšanas svētkos. Foto: LETA

Mūziķis Renārs Kaupers un dzejniece Inese Zandere klausītāju vērtējumam nodod dziesmu Upītes malā no šoruden izdotā albuma Sasauc smieklus izklīdušus, informē Guna Zučika.

”Man iepatikās šis Ineses dzejolis, jo tam ir gandrīz autentiska tautasdziesmas sajūta. Tas stāsta par kaut ko absolūti brīnumainu – par dzīvību un tās pirmsākumu, un man ir sajūta, ka šīs rindas vienlīdz labi uzrunā gan latviskā, gan kristīgā kontekstā,” uzskata Renārs Kaupers.

Dziesmu Upītes malā iespējams lejupielādēt visiem, kas ziedo Bērnu slimnīcas fonda uzkrājumam Ārkārtas gadījumi. Vairāk informācijas: arkartasgadijumi.lv.

Dziesma Upītes malā iekļauta 23. septembrī iznākušajā albumā Sasauc smieklus izklīdušus, kurā mūziku Ineses Zanderes dzejoļiem ir sacerējis un kopā ar draugiem izpilda Renārs Kaupers. Albums ierakstīts Egona Kronberga (The Hobos, Iļģi, Skyforger) studijā. Piecām no albumā iekļautajām dziesmām Agris Daņiļevičs ir izveidojis īpašu horeogrāfiju, un tās tiks iekļautas nākamā gada Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuārā.

https://soundcloud.com/pratavetra/upites-mala

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl