Reiniks, Rajecka un citas slavenības steidz komentēt Justa priekšnesumu Eirovīzijā

Komentāri
Reiniks, Rajecka un citas slavenības steidz komentēt Justa priekšnesumu Eirovīzijā
Foto: Scanpix

Ceturtdienas vakarā uz Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa skatuves kāpa Latvijas pārstāvis Justs. Viņa priekšnesumu vēroja miljoni skatītāju visā pasaulē, tostarp pašmāju slavenības, kuras labprāt komentēja redzēto.

“Nekad neesmu komentējusi ‪Eirovīziju, bet šoreiz tiešām prieks par žūrijas viedo lēmumu un Justa izvēli.
Izcils dziedājums, nesamākslotība… Nu tiešām prieks,” priecājās dziedātāja Elizabete Zagorska, kura pati reiz piedalījusies Eirovīzijas nacionālajās atlasēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ļoti patika Justa uzstāšanās, malacis! Tā savācies! Vislabākā reize, ko esmu dzirdējusi! Dziesma lieliska, Ancons un Aminata, labs darbs,” dziesmas autorus un pašu Justu slavēja dziedātāja Olga Rajecka.

“Super, Just!!! Nešaubos, ka jau esi finālā!!! Jau otro gadu Aminata malacis!” – sajūsmu neslēpa aktrise Vita Baļčunaite.

“Paldies Justam. Lai kāds būtu balsojums, labi darīts!” – Justu slavēja bieži vien skeptiskais Juris Millers.

“Ok, tagad mēs varam tikai cerēt, ka Eiropai patika Justs un viņa Heartbeat tikpat ļoti, cik mums šeit, Latvijā! Bija labi!” – slavēja dziedātājs un TV šovu Lauris Reiniks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl