Reiniks atklāj, cik nešpetni rīkotos, ja būtu angļu valodas skolotājs

Komentāri

Mūsdienu jaunatne ir uzaugusi ar angļu valodu, jo tieši tajā pieejamas visas jaunākās filmas, videospēles un grāmatas. Tomēr joprojām apkārt dzirdama kāda nejauka nianse, kas angļu valodas lietpratējiem ”griežas ausīs”.

”Zis, zet, zem, zei. Ai sink zis iz brouken ingliš. Ja es būtu angļu valodas skolotājs, nevienu neizlaistu no skolas, kamēr nemācēs izrunāt TH skaņu!” – pikti secina dziedātājs Lauris Reiniks savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Nu, nu. Mani daudz vairāk nomāc no dziesmām samācījušies izrunu, kas nevar divus palīgteikumus salikt kopā,” savā sāpē ar Reiniku dalās mūziķis Kaža jeb Kārlis Būmeisters.

Reiniks gan pabrīnījās, jo viņš šādu ”meistaru” nepazīstot, bet atzina: ”Man tie zis momenti vairāk griež ausī. Nav tak daudz prasīts iemācīties vienu skaņu. Lai domā, nevis grimst.”

FOTO

VIDEO: angļu valodas izrunas nozīme

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl