Reiniks Amerikā aktiermeistarībā pārspējis vietējos

Komentāri

”Es Amerikā esmu nofilmējies divās īsfilmā. Vienā tēloju amerikāņu policistu – detektīvu. Es uzvarēju provēs amerikāņus, kas gāja uz to lomu. Vienā citā es tēloju austriešu tūristu,” atklāj Lauris Reiniks, kurš nesen laidis klajā dziesmu Rīts pieneņpūkās.

Jau no paša rīta dziedātājam Laurim Reinikam ir sarunāta intervija radio, uz kuru viņš ierodas skrienot. Dziesmas Rīts pieneņpūkās teksts jau bijis uzrakstīt sen, bet tikai tagad ar dažādām modifikācijām piedzīvo savu dzimšanu. Dziesmai plānots arī videoklips, ko veidos režisore Aija Strazdiņa. Aija ierosina paņemt vienu aktieri no Lietuvas un vienu no Igaunijas. Lauris tā šķiet laba doma, tomēr viss, kā vienmēr, ir atkarīgs no budžeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laurs Reiniks pirms došanās uz Lietuvu, kur viņam paredzēta piedalīšanās Tulpju festivālā, vēl paspēj uzfilmēties divos kinoprojektos – Banku augstskolas un RISEBA studentu īsfilmās. ”Tā kā es esmu mācījies par aktieri, viņi mani uzaicināja,” saka Reiniks.

Kamēr iekļūšana Lietuvā ir gluda, tikmēr nokļūšana līdz pasākuma vietai milzīgā sastrēguma dēļ prasa vietējās policijas iesaistīšanos. Tulpju festivālu kaimiņzemē  apmeklē 25 tūkst. cilvēku.

Jaunās dziesmas vārdi vēl kārtīgi jāiemācās gan Laurim, gan faniem, bet Aš begu zina visi.

Vairāk par Laura Reinika dienas gaitām skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl