Reinika jaunais video varētu likt “uzmest lūpu” vidējam latvietim

12 komentāri
Reinika jaunais video varētu likt “uzmest lūpu” vidējam latvietim
Foto: publicitātes foto, ekrānuzņēmums

Mūziķim Laurim Reinikam klajā nākusi jauna dziesma Tikai divi mēs. Dziesmai tapis arī videoklips. Tas filmēts vietā, kas Reiniku kā lielu ceļotāju pārsteigusi ar savu esamību. Kā mūziķis izteicies iepriekš, tā ir viena no brīnišķīgākajām un skaistākajām vietām uz zemes.

”Es Google meklēju maģiskākās vietas, jo dziesma ir ar maģisku piesitienu,” skaidro Reiniks, rezultātā videoklipa filmēšanas lokācijas izvēle apstājusies pie Kapadokijas reģiona Turcijā. ”Tas viss ļoti sapasēja ar dziesmas ideju un to, par ko ir stāsts – tikai divi mēs, kā krāsainās pastkartēs,” teic mūziķis.

Dziesma ir veltījums visiem, kuri kādreiz ir mīlējuši, mīl un kādreiz mīlēs. ”Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas jūsu dzīvei piešķir krāsas un jēgu,” teic Reiniks.

”Es jau ilgi biju ”skrējis” un daru to joprojām, bet mani klausītāji jau kādu laiku gaidīja no manis jaunu sirds dziesmu. Beidzot tā atnāca un ir kā veltījums visiem, kas kādreiz mīlējuši, mīl vai mīlēs. Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas dzīvei piešķir jēgu. Mīlestība ir tik plaša un tajā ir jādalās”, stāsta Lauris Reiniks.

Dziesma Tikai divi mēs, līdzīgi kā citas Reinika dziesmas pēdējos gadus, tiek piedāvāta arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem. Igauniski tā saucas Meid on kaks, bet lietuviski – Tik aš ir tu. Dziesmas komponists ir pats Lauris Reiniks, bet teksta autori ir gan Lauris, gan Guntars Račs.

Interesi par dziesmas potenciālo spāņu versiju jau izrādījusi Spānijas un Meksikas producentu kompānija, kas vēlētos izmantot to kādam topošam seriālam Latīņamerikas tirgū.

Skaties video!

12 komentāri