Reiks un Miks Dukurs izdod kopīgu dziesmu ”Šodien jāuzvar”

2 komentāri
Reiks un Miks Dukurs izdod kopīgu dziesmu ”Šodien jāuzvar”
Publicitātes foto

Pēc neveiksmes “Eirovīzijas” atlases pusfinālā mūziķis Miks Dukurs nenokar degunu. Šonedēļ klausītāju uzmanībai nodots jauns skaņdarbs “Šodien jāuzvar”, kas tapis, sadarbojoties hiphopa māksliniekam Reikam un Mikam Dukuram. Šis ir abu skatuves mākslinieku pirmais kopdarbs.

Reika un Mika Dukura jaunās dziesmas ”Šodien jāuzvar” iedvesma sakņojas vēlmē nepārtraukti attīstīties, sasniegt mērķus un tiekties pēc saviem sapņiem. ”Šodien jāuzvar” ir aicinājumus uzdrošināties un ticēt savai spējai uzvarēt jebkādos apstākļos, liekot lielu uzsvaru uz komandas un tuvu cilvēku lomu šajā ceļā.

”Gribu iedrošināt jauniešus sajust sevī uzvarētājus, nebaidīties sapņot par sasniegumu virsotnēm, ieguldīt darbu un domu spēku savu mērķu sasniegšanai, kā arī neaizmirst, ka mēs nekad neesam vieni savā ceļā uz panākumiem,” pārdomās dalās dziesmas autors Arvis Reiks.

Foto

Tikmēr Miks Dukurs par jauno kopdarbu atklāj: ”Katra sadarbība sākas, nezinot, kur tā beigsies, un vienmēr nes jaunas sajūtas. Ir liels prieks par paveikto, jo komandā tiešām ir spēks!”

Video:

Foto: Miks Dukurs uz “Eirovīzijas” atlases skatuves

2 komentāri