2 komentāri

Pēc neveiksmes “Eirovīzijas” atlases pusfinālā mūziķis Miks Dukurs nenokar degunu. Šonedēļ klausītāju uzmanībai nodots jauns skaņdarbs “Šodien jāuzvar”, kas tapis, sadarbojoties hiphopa māksliniekam Reikam un Mikam Dukuram. Šis ir abu skatuves mākslinieku pirmais kopdarbs.

Reika un Mika Dukura jaunās dziesmas ”Šodien jāuzvar” iedvesma sakņojas vēlmē nepārtraukti attīstīties, sasniegt mērķus un tiekties pēc saviem sapņiem. ”Šodien jāuzvar” ir aicinājumus uzdrošināties un ticēt savai spējai uzvarēt jebkādos apstākļos, liekot lielu uzsvaru uz komandas un tuvu cilvēku lomu šajā ceļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Gribu iedrošināt jauniešus sajust sevī uzvarētājus, nebaidīties sapņot par sasniegumu virsotnēm, ieguldīt darbu un domu spēku savu mērķu sasniegšanai, kā arī neaizmirst, ka mēs nekad neesam vieni savā ceļā uz panākumiem,” pārdomās dalās dziesmas autors Arvis Reiks.

Foto

Tikmēr Miks Dukurs par jauno kopdarbu atklāj: ”Katra sadarbība sākas, nezinot, kur tā beigsies, un vienmēr nes jaunas sajūtas. Ir liels prieks par paveikto, jo komandā tiešām ir spēks!”

Video:

Foto: Miks Dukurs uz “Eirovīzijas” atlases skatuves

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl