Rassell atgriežas ar autobiogrāfisku dziesmu un krāšņu Frankfurtē filmētu video

0 Komentāru
Rassell atgriežas ar autobiogrāfisku dziesmu un krāšņu Frankfurtē filmētu video

Pašmāju producents un izpildītājs Rassell, īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs, kurš atpazīstamību iemantoja pēc dalības grupā “Device” un duetā ar Sabīni Berezinu, publiskojis Frankfurtē filmēto video savai jaunajai dziesmai “Laiks”.

”Pēdējā laikā esmu nedaudz novērsies no elektroniskās deju mūzikas skanējuma un atgriezies pie saknēm – hiphopa un R&B skanējuma ar mūsdienīgām šā mūzikas žanra tendencēm.

Dziesma ”Laiks” ir autobiogrāfiska, tas ir neliels ieskats manas bērnības atmiņās, kas noritēja 90. gados. Dziesmas stāsts ir par tā laika sapņiem, filmām, mūziku un kultūru, kas mani iespaidoja un iedvesmoja sākt nodarboties ar mūziku.

Video

Video tika nofilmēts pirms gadu mijas Vācijas lielpilsētā Frankfurtē, viesojoties pie draugiem un sagaidot tur Jauno gadu. Galvenokārt tika filmēts pilsētas centrā, kur atrodas debesskrāpju finanšu centra rajons, ne velti pilsētai ir iesauka ”Mainhattan”,” stāsta Rassell.

Dziesmu sarakstījis, producējis un aranžējis Rassell, māsterējis Jānis Kalve ”Labo ierakstu studijā”, basģitāras partiju iespēlējis Aleksandrs Ozols. Klipa autors un producents ir pats Rassell.

Dziesmu iespējams lejupielādēt Rassell ”Bandcamp” profilā.

0 Komentāru