Ralfs Eilands nezaudē cerību doties randiņā ar Agnesi Rakovsku

Pievienot komentāru
Ralfs Eilands nezaudē cerību doties randiņā ar Agnesi Rakovsku
Foto: Henriete Dolgova un Jānis Ozols

”Pēc koncerta Agnese man pateica, ka es esmu foršs dziedātājs, un tas arī viss! Tāpēc domāju, ka mēģināšu uz skatuves tikt vēlreiz,” smej dziedātājs Ralfs Eilands, kurš piedalās grupas Triānas Parks akustiskās turnejas koncertos. Nu grupa izziņojusi papildkoncertu, tādēļ Ralfs nezaudē cerību.

Šoruden eklektiskā poproka grupa Triānas Parks devusies savā pirmajā akustiskajā koncerttūrē Acoustic Moon Sessions. Tās ietvaros grupa jau koncertējusi Latgales vēstniecībā GORS, Liepājas teātrī, Vidzemes koncertzālē un Spīķeru koncertzālē. Koncertos viesojās arī grupas draugi – Raimonds Pauls, Ralfs Eilands, Jānis Aišpurs un Gacho. Nu izziņots turnejas papildkoncerts.

Maestro Triānas Parkam prognozē panākumus

”Nevarētu teikt, ka es esmu vislielākais grupas fans, bet Spīķeru koncertzālē arī piedalījos vienā numurā. Agnese ir ļoti interesanta meitene, man vispār šī grupa patīk, jo viņi atšķiras no pārējiem – domājoši jaunieši, kas dzīvē var sasniegt daudz. Es negribu bārstīties ar komplimentiem, bet, ja viņi pareizi rīkosies, tad būs panākumi. Un akustisko sesiju vajag redzēt,” par koncertu stāsta maestro Raimonds Pauls.

Pēc lielā pieprasījuma grupa izlēmusi rīkot papildkoncertu mūzikas namā Daile. Tas notiks nākamā gada 5. februārī, uzreiz pēc uzstāšanās Erinevate Tubade Klubi Tallinā, vēsta grupas pārstāve Laura Lauziniece.

”Pēdējā koncerta laikā izjutu milzīgu saviļņojumu, kad redzēju, ka cilvēki dzied kopā ar mums, pēc tam bija ārkārtīgi liels prieks satikt visus, kas gribēja ar grupu nofotografēties vai saņemt autogrāfus! Pēc šīs tūres esam ieguvuši tik daudz jaunu draugu, ka nemaz nevaru sagaidīt, kad atkal varēsim tikties arī visiem foršajiem. Šoreiz skaistajā koncertzālē – Dailes nams!” stāsta grupas soliste Agnese Rakovska.

Eilands nezaudē cerību

Tāpat kā visas tūres ietvaros, arī mūzikas namā Daile gaidāmi īpaši pārsteigumi un viesi.

”Es visu laiku gribēju aiziet ar Agnesi Rakovsku uz randiņu, bet tiku tikai līdz skatuvei padziedāt. Pirms koncerta gan cerēju, ka akustiskās programmas ietvaros būs mazāk cilvēku uz skatuves, bet nē – bija vēl vairāk, gan čells, gan sitamie instrumenti un visi grupas džeki arī. Pēc koncerta Agnese man pateica, ka es esmu foršs dziedātājs, un tas arī viss! Tāpēc domāju, ka mēģināšu uz skatuves tikt vēlreiz,” joko viens no akustiskā koncerta īpašajiem viesiem – Ralfs Eilands.

Ko gaidīt no Accoustic Moon Sessions?

”Izlēmām doties akustiskajā tūrē pēc tam, kad 2014. gadā iesildījām mūziķi Everlast, pieskaņojoties koncerta noskaņām, izpildījām savus skaņdarbus īpaši sagatavotās un grupai neraksturīgās aranžijās, kas pašiem ļoti iepatikās, tāpēc arī savu Latvijas tūri plānojām pavisam neierastu,” stāsta A. Rakovska. Tūres nosaukums liek aizdomāties par sajūtām, kas valda pilnmēness laikā. Maģiskā noskaņa koncerta laikā aizved klausītāju kādā tālākā ceļojumā, norāda mūziķi.

Video: Triānas Parks uzstājas Turcijā