Ralfs Eilands “izmetas” grupas DaGamba koncertā

Komentāri
Ralfs Eilands “izmetas” grupas DaGamba koncertā
Foto: LETA

Piektdien, 30. oktobrī, koncertzālē Palladium šīs vasaras festivālu sensācija – grupa DaGamba – noslēdza koncerttūri Bach goes to Iran, kuras laikā prezentēja savu jauno albumu Recycled. Koncertā uz skatuves kāpa arī mūziķis Ralfs Eilands no grupas PeR.

”Pēc septiņiem galvu reibinošiem koncertiem pasaules nozīmīgākajā mūzikas festivālā Glastonbury tomēr jāatzīst, ka nekur nav tik labi kā mājās. Atgriezušies Latvijā, mēs aizvadījām neaizmirstamu koncertu, kuru apmeklēja ap 15 000 klausītāju festivālā Positivus, un vēlamies šo unikālo sinerģiju, kas rodas tikai ar pašmāju publiku, paturpināt, aizvedot koncertprogrammu gan uz Rīgu, gan uz reģionālajām koncertzālēm,” pirms koncerttūres, kuras laikā grupa viesojās Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Alūksnē un Saldū, komentēja grupas līderis Valters Pūce.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tūres noslēguma koncerta Palladium mikroblogošanas vietnē Twitter līksmo gan mūziķi, gan publika.

  twitter  

Grupa DaGamba savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.

Skaties foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl