Rakstniece Eva Edža un viņas sieva Rouzija neļauj noplakt romantikas ”uguntiņai”

43 komentāri
Rakstniece Eva Edža un viņas sieva Rouzija neļauj noplakt romantikas ”uguntiņai”
Personīgais arhīvs

Populāro romānu ”Likteņa rotaļa”, ”Bīstamais mīlnieks”, ”Uzdrīkstēšanās” un ”Kaisles apmātie” autore Eva Edža (pirms laulībām Savele-Gavare) jau divus gadus ir laimīgi precējusies ar savu mīļoto sievieti Rouziju. Pāris pirms trīs mēnešiem kļuva par mātēm dēliņam Pārkeram, mazuļa ienākšana sieviešu dzīvē nerada šķēršļus romantikai.

Pārim patīk laiku pavadīt pie dabas, tieši tāpēc viņas no Bostonas pārcēlās uz mazpilsētu. Nereti laulātās draudzenes dodas pie jūras baudīt saulrietus, pastaigājas pa mežmalu, pļavu, runājas, diskutē un vienkārši bauda viena otras tuvumu.

”Mums abām patīk ziedi, tāpēc tos dāvājam viena otrai teju katru dienu, nav vajadzīgs iemesls, lai iepriecinātu mīļoto, puķes kalpo ikdienas priekam, smaidam,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Eva.

Laikā, kad sievietes dzīvoja Bostonā par tradīciju, kļuva katru otrdienu došanās uz kino un jaunāko filmu skatīšanās. Eva un Rouzija priekšroku dod romantiskajām filmām, tāpēc šādi kino vakari bija par lielisku pamatu romantiskiem randiņiem.

”Laba filma, popkorns, mīļotās roka manā rokā, ko vēl var vēlēties?” jautā Eva.

Foto: Personīgais arhīvs

Kā jau piedienas romantisko stāstu rakstniecei, arī bildinājums bija īpašs. Eva pudelē ielika zīmīti ar jautājumu un gluži kā filmās, kad krastā tiek izskalota pudele ar vēstuli, arī Rouzija atrada sev paredzēto vēstījumu.

Lai iepriecinātu sievu pirmā randiņa gada jubilejā, Eva mājas piebūvē izveidoja īstu romantikas pārbagātu buduāru. Visur rozā lampiņas, aizkari, bildes, sveces, sirsniņas.

”Neiztika bez rozēm, šampanieša, neskaitāmiem skūpstiem. Lai paveiktu ko lielu ne vienmēr vajag ko ļoti daudz. Skaists vakars, atmiņu stāsti, romantika tas neprasa lielus līdzekļus, bet rada atmiņā paliekošus momentus,” smaida Eva.

Foto: Personīgais arhīvs

Lielākais pārsteigums kā Rouzija pārsteigsi Evu ir īpaša dāvana dzimšanas dienā. Rouzija zināja, cik ļoti sieva vēlas senas filmas ierakstu DVD un veltīja daudz laika, lai to beigu beigās atrastu, kas nebija viegli, jo vecās filmas pārsvarā pieejamas video kasetēs, ne DVD.

”Ieraugot filmas vāciņu, biju sajūsmā, kad atvēru vaļā, mani pārņēma vēl lielāka sajūsma, jo tur iekšā bija ne tikai disks, bet arī ceļojuma biļetes. Tā mēs devāmies romantiskā ceļojuma uz Venēciju, kuru ne velti uzskata par vienu no pasaules romantiskākajām vietām,” tā Eva.

Sievietes savās attiecībās neļauj noplakt romantikas dzirkstij, jo vēlas visu savu kopdzīvi pavadīt kā medusmēnesī un nepazaudēt ”uguntiņu”.

 

 

43 komentāri