Komentāri

5. novembrī Modes un izklaides centrā Rīga Plaza tiks atklāta ekstravagantās dziedātājas Agneses Rakovskas tērpu izstāde. Turklāt decembra sākumā notiks divi dziedātājas koncerti.

Dziedātāja Agnese Rakovska, pērn sadarbojoties ar komponistu Raimondu Paulu koncertprogrammā Neaizmirsti mani, pārsteidza skatītājus ar savu vizuālo tēlu. ”Es brīžiem pat aizmirsu, ka jāspēlē klavieres, kad uz skatuves parādījās Agnese. Izbrīnā skatījos gan uz viņas tērpiem, gan uz sirmo kundzīšu reakcijām pirmajās rindās,” šodien atceras Pauls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Rakovska un Pauls koncertā Neaizmirsti mani un “afteparty”

Agneses Rakovskas darbība nav iedomājama bez vizuāli ekscentriskiem tērpiem. Arī Es visas tavas vienaldzības krāšu koncertiem 4. un 5. decembrī kinoteātrī Splendid Palace tērpi tiek gatavoti sadarbībā ar LMA modes akadēmijas jaunajiem modes māksliniekiem.

Foto: dziedātājas krāšņais stils cauri laikiem

Gaidot koncertu, ekase.lv ikvienam piedāvā iespēju albumu pasūtīt jau tagad un saņemt ekskluzīvu kopiju, kas tiks parakstīta un dziedātāja sola katram ierakstam pievienot kādu īpašu pārsteigumu.

Albuma saturs vedīs klausītāju ceļojumā, kas vijas ap jau zināmām un vēl nekad nedzirdētām Raimonda Paula melodijām Agneses Rakovskas interpretācijā. Albums tiks izdots gan vinila plates, gan kompaktdiska formātā.

Koncerta biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

Pirmais singls Vienaldzības tika publicēts augusta beigās un iezīmē jaunu virzību Agnese Rakovskas radošajā darbībā. Audiovizuālā koncerta video projekciju autors un izpildītājs ir Ivars Burtnieks, kas ir arī dziesmas Vienaldzības videoklipa autors.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl