Rajecka, Dreģe un Freiberga aicina uz unikālu koncertu Ielūdz Olgas!

0 Komentāru
Rajecka, Dreģe un Freiberga aicina uz unikālu koncertu Ielūdz Olgas!
Publicitātes foto

30. jūlijā Lielvārdes estrādē Spīdalas saliņā norisināsies unikāls pasākums Ielūdz Olgas jeb Lielvārdei 815, uz kuru aicina trīs pazīstamas Olgas – leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe, TDA Dzintariņš vadītāja Olga Freiberga un lieliskā dziedātāja Olga Rajecka, informē producents Sandis Mohovikovs.

Olga Rajecka uzsver, ka Lielvārde šā pasākuma norisei izvēlēta vienkārša un saprotama iemesla dēļ – viņa nāk no šīs pilsētas, kur savulaik arī uzsākusi dziedātājas gaitas kolhoza Lāčplēsis ansamblī. ”Lielvārdē jūtos kā savā ģimenē, jo te daudzi mani pazīst kopš bērna kājas, kad tikai sāku dziedāt, un viņi ar mani lepojas, tāpat kā es lepojos ar viņiem,” saka dziedātāja.

TDA Dzintariņš mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga atklāj, ka jau sen sapņojusi iepazīties un sadarboties ar abām pārējām Olgām. ”Esmu ļoti priecīga par to, ka man izdevās iepazīties ar Olgu Rajecku, kurā iemīlējos jau pirmajā dienā un sapratu, ka viņa ir mana dvēseles radiniece. Kad pagājušogad, braukājot ar Olgas koncertiem Buramdziesmas pa Latviju, viņa teica: ”Taisām pasākumu Ielūdz Olgas!”, jutos ļoti pagodināta – gluži tāpat kā tad, kad varēju iepazīties ar Olgu Dreģi! Tobrīd es pilnīgi sastingu, turklāt man vienmēr ir gribējies būt tādai kā Olgas Dreģes spēlētajai Matildei filmā Purva bridējs. Tagad beidzot mans sapnis par triju Olgu apvienošanos ir piepildījies.”

Foto

Par iespēju sadziedāties gaidāmajā pasākumā ir gandarīta arī aktrise Olga Dreģe: ”Vienmēr esmu domājusi: nu, kā tā var būt, ka mums abām ar Olgu Rajecku ir dziedamās balsis, bet kāpēc mēs nekad neesam kopā padziedājušas?! Nu tad tagad, 30.jūlijā, padziedāsim! Mums būs laiks saskaņot toņkārtas un padomāt par to, lai mūsu duets iznāk atmiņā paliekošs. Jāsameklē tikai kāds komponists, kas mums uzraksta dziesmu! Un noteikti jāuzsver, ka Lielvārdē ir īpaši skatītāji! Ja tā ir lēmis liktenis un augstākie spēki, ka sapnis, kas ticis tik ilgi sapņots – ka 78 gadu vecumā tiekos ar abām pārējām Olgām –, vai tas nav liktenīgi un zīmīgi?! Man tas liekas ļoti zīmīgi, spēcīgi un satraucoši, ka šis sapnis ir piepildījies. Tātad – jātic sapņiem! Esmu pārliecināta, ka šis būs kārtējais lieliskais pasākums, kas gan mums māksliniekiem, gan publikai sagādās lielu prieku.”

Pasākumā piedalīsies ne tikai viņas, bet arī visu triju mākslinieču aicinātie viesi – grupa Turaidas Roze un dziedātājs Uģis Roze, Tautas deju ansambļi Dancis un Dzintariņš, aktieri Ģirts Ķesteris, Egils Melbārdis un Līga Zeļge, dziedātāji Aija Andrejeva un Alex, kuri abi arī ir lielvārdieši, u.c. mākslinieki.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

0 Komentāru