Raimonda Paula jubilejā viņa dziesmas atskaņo pat radiostacijā Tbilisi

Komentāri

Šodien visa Latvija līksmo – maestro Raimondam Paulam aprit apaļi 80. Tikmēr, izrādās, ne mēs vienīgie priecājamies.

”Maģisks brīdis – @PieciRiti sērfo pa kaimiņu radiostacijām, uzgriež Tbilisi radio, bet tur Paula Zilais Karbunkulis! #Paulam80” – šorīt priecājas mikroblogošanas vietnes Twitter.com lietotājs Miks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāteic, Gruzija nebūt nav tālākais pasaules nostūris, līdz kuram aizceļojušas Paula dziesmas. Zināms, ka Japānā par hitu jau pirms laba laika kļuvis dziesmas Dāvāja Māriņa tulkojums.

Tā, lūk!

Foto: Raimonds Pauls cauri laikiem

Video: Dziesma Dāvāja Māriņa Japānā

Video: TV3 dokumentālā filma Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl