Račs dāvanā saņem ekskluzīvus dzērienus

Komentāri

Kā jau dzimšanas dienā pienākas, uz Guntara Rača 50 gadu jubilejas svinībām viesi ierodas ne tikai labā garastāvoklī, bet arī ar dāvanām un laba vēlējumiem.

”Ir man te sadāvinājuši visādus brīnumus, nevaru visu atklāt. Ir visādi ekskluzīvi dzērieni, ar kuriem būs jācienā draugi. Tas, ka viņi piedalās šajā koncertā un dara to labprātīgi – tā ir mana lielākā dāvana. Pilna zāle – kuram gan tā nav dāvana?! Kuram māksliniekam nepatīk pilna zāle?!” teic jubilārs Guntars Račs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis, producents un dziesmu tekstu autors Guntars Račs koncertu Tikai tā savā 50 gadu jubilejā rīkojis kā pateicību saviem draugiem, dziesmu mūzikas autoriem, izpildītājiem un klausītājiem. Kā Račs pats apgalvo, bez šiem trīs vaļiem viņš nebūtu nekas. Jubileja ir lieliska iespēja uz brīdi apstāties, novērtēt padarīto un pateikt paldies visiem, kuri viņa dziesmu vārdiem piešķīruši savu nozīmi un skanējumu.

”Es viņam uzdāvināju daudz apskāvienu. Es domāju, tas ir vissvarīgākais – apskāvieni un tas, ka mēs visi šovakar esam kopā ar Guntaru. Tā ir lielākā dāvana,” saka dziedātāja Aija Andrejeva.

Olga Rajecka Račam pasniedza ziedus un savu dziedājumu. ”Mums ir ļoti sena sadarbība. Visskaistākā dziesma, ko viņš man kādreiz ir uzrakstījis ar Arņa Medņa mūziku, – Dzīve ir viena. Lai viņam laba veselība!” novēl Rajecka.

”Lai viņš turpina, ko viņš dara! Viņš ļoti daudz ir izdarījis ne tikai kā dzejnieks, bet arī popularizējot latviešu mūziku, mēģinot pabīdīt tālāk. Lai viņš to dara arī turpmāk! Viņam ir ļoti skaista sieva un meita, kas spēlē tenisu. Lai viņiem visiem labi veicas!” vēlējumā dalās maestro Raimonds Pauls.

Jubilārs dāvanā saņēmis ar ko taustāmu – zelta noti un spalvu vienā veidojumā. ”Balva, kuru var arī lietot, ja vajag parakstīt kādu īpaši svarīgu dokumentu vai uzrakstīt īpaši vērtīgas dzejas rindas,” atklāj Elita Mīlgrāve.

Guntars Račs ir viens no ražīgākajiem dziesmu tekstu autoriem Latvijā. Kopumā koncertā piedalījās ap diviem simtiem skatuves mākslinieku un izskanēja 38 Rača sarakstītas dziesmas. Turpat Arēnā Rīga pēc koncerta sarīkota saviesīga pasēdēšana draugu un ģimenes lokā.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl