Rača un Rajeckas dueta dziesmas videoklipā filmējas patversmes sunīši

Pievienot komentāru
Rača un Rajeckas dueta dziesmas videoklipā filmējas patversmes sunīši
Publicitātes foto

Mūziķi Guntars Račs un Olga Rajecka apvienojušies duetā un ierakstījuši dziesmu Divi krasti, kurai tapis arī videoklips, informē Mikrofona ieraksti.

Pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī, Madonā un Liepājā norisinājās kompānijas Mikrofona ieraksti 20 gadu jubilejas ietvaros organizētie koncertšovi SuperMikrofons, kuru laikā notika gan jauno izpildītāju konkurss, gan arī pazīstamu mākslinieku uzstāšanās ar jaunām un jau pazīstamām dziesmām. Cita starpā koncertā tika izpildīta arī jauna Guntara Rača sarakstīta dziesma, kuru viens no kompānijas MicRec vadītājiem un SuperMikrofons žūrijas locekļiem izpilda kopā ar Olgu Rajecku.

Dziesmas Divi krasti mūzikas un vārdu autors ir Račs, bet studijas ierakstu producējis Gints Stankevičs. Ierakstā piedalās arī grupas bet bet ģitārists Uģis Tirzītis.

Foto

”Es laiku pa laikam ierakstu arī kādas solo dziesmas, kuras nav domātas bet bet vai kādam citam izpildītājam. Pagājušajā gadā tā bija dziesma Pasaules vidū, bet šogad, sakarā ar SuperMikrofons šova turneju, nolēmu ierakstīt kaut ko jaunu,” komentē Račs. ”Kad darbs studijā bija jau pabeigts, es sapratu, ka šī nav solo dziesma un nepieciešama dueta partnere. Esmu ļoti priecīgs, ka Olgu šī dziesma uzrunāja, un viņa piekrita piedalīties. Dziesma ir stāsts par cilvēkiem, kuru dzīves ir kaut kādā veidā saistītas, taču vienmēr norit paralēli. Tādi cilvēki ir kā vienas upes divi krasti, katrs savā pusē. Taču agri vai vēlu pienāk laiks, kad tie satiekas. Visi satiekas. Kur tieši tas notiek, tas ir lielais dzīves noslēpums.”

Dziesmas videoversiju veidojusi režisore Arta Janemane, kas kopā ar Arvīdu Janemani veica arī operatora darbu. Montēja pati Arta. Videoversijā liela loma ir atvēlēta dzīvnieku patversmes Mežavairogi iemītniekiem – diviem suņukiem Grejam un Rēzijai. Rēzija ir trīs gadus veca, garspalvaina skaistule. Ļoti atraktīva un rotaļīga. Kāda ģimene ar bērniem, noteikti iegūtu sev labu draugu. Grejs ir divus gadus vecs haskija-malamuta jauktenis, kurš ļoti labi prot sadzīvot arī ar pārējiem patversmes suņiem un ir ļoti aktīvs.

Video