1 komentārs

Dziedošais policists Nikolajs Puzikovs klausītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko muzikālo veikumu – ilgi gaidītā pirmā albuma tituldziesmu Te nu es esmu.

Dziesmas mūzikas autori ir amerikāņu autoru trio Maikls Džejs (Michael Jay), Andre Lindāls (Andre Lindal) & un Kails Kastellani (Kyle Castellani). Izdevniecība MicRec ar šiem autoriem jau agrāk ir sadarbojusies, meklējot dziesmas Elīnai Fūrmanei jeb DJ Ella un citiem latviešu izpildītājiem. Dziesmu ar autoru atļauju latviskojis Oskars Deigelis, informē Mikrofona ieraksti.

Dziesmu producējis Artūrs Palkevičs, kurš pielicis savu roku arī pie citiem Puzikova hitiem, tostarp dziesmai Dievs tevi mīl.

Audio

Pilns Puzikova dziesmu albums, ko varētu dēvēt arī par viņa labāko dziesmu kolekciju, dienasgaismu ieraudzīs jau nākamajā pirmdienā, 14. novembrī, un tajā būs iekļautas pavisam piecpadsmit pēdējo piecu gadu laikā tapušās dziesmas. Starp tām arī šobrīd populārie, sadarbībā ar DJ Dween tapušie hiti Ceļojums, Mana mīļā meitene un Tu esi karsta, kas guvusi popularitāti arī Lietuvā.

Foto

Puzikovs atpazīstamību iemantoja, startējot TV3 šovā Koru Kari 1 un LNT šovā O!Kartes akadēmija. Taču dziedātājs uz lauriem ilgi nav gulējis, nenogurstoši klausītājus iepriecinot ar jaunām dziesmām.

Paralēli koncertēšanai Puzikovs turpina darbu Latvijas Valsts policijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl