”Pulkvedis” aicina uz latviešu grupu koncertiem

0 Komentāru
”Pulkvedis” aicina uz latviešu grupu koncertiem
Publicitātes foto

Ceturtdien un sestdien uz Vecrīgas kluba Pulkvedim neviens neraksta kāps aktuālas pašmāju grupas – Very Cool People kopā ar īpašo viesi, The Coco’nuts, bet decembra sākumā uzstāšnos klubā sniegs ansamblis Manta, informē kluba pārstāve Zanda Seņkova.

Ceturtdien, 20. novembrī, klubā Pulkvedim neviens neraksta, turpinot veiksmīgi iesākto pasākumu sēriju Funkology, uzstāsies jazz, funk grupa Very Cool People. Šajā reizē Very Cool People uz skatuves kāps kopā ar dziedātāju Ralfu Eilandu. Kā ierasts, arī šis koncerts būs veltīts kādam no pasaules slaveniem mūziķiem. Ceturtdienas pasākumā tiks godināts Džeimss Brauns.

Sestdien, 22. novembrī uz ”Pulkveža” skatuves kāps grupa The Coco’nuts. Viņu mūzika apvaino funk, blūza, džeza, svinga, indie un roka elementus. Grupa pati savu mūziku apraksta kā ”muzikālos džungļus”. The Coco’nuts tikko nosvinējuši divu gadu pastāvēšanas dzimšanas dienu. Grupa šogad snieguši daudz koncertus, kā arī nesen ar sajūsmu uzņemti mūzikas un mākslas festivālā Bildes 2014.

4. decembrī ”Pulkvedī” uzstāsties ansamblis Manta. Tas dibināts 2010. gadā, apvienojoties ex-Hospitāļu radošajam līderim Edgaram Šubrovskim un grupas Gaujarts solistam Edgaram Mākenam. Kopā ar viņiem grupā spēlē arī Oskars Upenieks (taustiņi) un Raitis Viļumovs(bungas). Ansamblis nav piesaistīts žanra rāmjiem un tajā galvenā vērtība ir dziesmām nevis stilam. Mantas dziesmu stils ir raibs – no sintpopa līdz balādēm. Augustā ansamblis izdeva debijas albumu, kura vienpadsmit dziesmas analogi uz diviem lenšu magnetofoniem ierakstītas Ingus Baušķenieka studijā Bicycle Systems. Albums gaida savu izdošanu vinila formātā.

Ieeja visos ”Pulkveža” pasākumos bez maksas. Koncertu sākums plkst. 21.00.

0 Komentāru