Pugam 21 gadu jaunākā mīlestība – grimētāja no teātra

Pievienot komentāru
Pugam 21 gadu jaunākā mīlestība – grimētāja no teātra
Foto: F64

Aktieri Ivaru Pugu (55) Latvijas Nacionālā teātra jaunās sezonas atklāšanas pasākumā pavadīja viņa kolēģe Dita Ulmane (34), kuras ikdiena paiet teātra grimētavā. Abi kopā jau ir pusotru gadu.

”Ja darba sezonā gribi pilnvērtīgi strādāt, vasarā ir jāatpūšas. Man izdevās tik ļoti, ka tagad jāatpūšas no atpūšanās,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns smej Ivars Puga. Aktieris atvaļinājumu pavadījis kopā ar jauno draudzeni Ditu un viņas meitu Esteri Elīzu.

”Šī mums bija ļoti trauksmaina vasara. Dikti gribētu aizbraukt uz Taizemi, un kādreiz to noteikti arī izdarīšu, bet tieši šajā vasarā sapratu, cik daudz brīnišķīgu vietu ir tepat Latvijā,” atzīst Puga, kurš dzimtenes āres izbraukājis krustu šķērsu. Šovasar Puga sievišķīgajā kompānijā pabijis Limbažos, kur viesojies sava teātra krustdēla Artūra Krūzkopa 33. dzimšanas dienā, kā arī desmit dienas nodzīvojis Mazirbes jūrmalā. ”Lielākā aktivitāte un labākā atpūta ir satikšanās ar cilvēkiem, kurus sen neesmu redzējis. Ja jūtu, ka viņiem ir prieks mani redzēt, tad nekas vairāk nav vajadzīgs. Protams, brīnišķīgi, ka ciemoties var doties patīkamā kompānijā, un tāda man arī bija,” atklāj aktieris.

Šovasar nokārtojusies arī Pugas privātā dzīve – pirms mēneša oficiāli šķirta viņa un bijušās sievas Lolitas laulība. Ģimene, kurā auga arī bērni, izjuka jau sen. Kā zināms, vēlāk Pugam bija 15 gadus ilgas attiecības ar aktrisi Daci Bonāti. Taču ar pirmo sievu aktierim saglabājusies draudzība.

 

”Sanāk, ka atkal no jauna kaut kādā ziņā izbaudu tēva lomu,” tā Ivars Puga runā par tagadējās draudzenes Ditas desmit gadus veco meitu Esteri Elīzu, kas dzimusi Ulmanes jau šķirtajā laulībā. Meitenīte, ar kuru aktierim izveidojies labs kontakts, gan Ivaru nesauc par tēti, bet uzrunā uzvārdā.

Lai gan Ivaru un Ditu šķir 21 gads, aktieri tas nemulsina. ”Nekad nav bijusi vajadzība klišejiski atsvaidzināt asinis. Speciāli jaunu meiteni neesmu meklējis. Tā dzīvē vienkārši notika. Tas ir forši, ka draudzene ir jaunāka, jo arī pats tāds jūtos. Kad ”pievelcies” otra interesēm, tas ir saistoši. Labi, netaisos skriet pa klubiem un ballītēm, bet mums ir labi kopā. Jūtu tādu kā jaunu elpu dzīvē,” atzīst Puga.

Ivaru un Ditu vieno ne tikai kopīga darba vieta, bet arī hobijs – rosīšanās virtuvē. ”Viens griež, otrs taisa. Iztiekam arī bez lielas norādījumu došanas, jo abi labi jūtam, cik un kas ir vajadzīgs. Viens ieber, otrs apmaisa, pieber kaut ko klāt, otrs atkal apgriež,” kopābūšanas prieku ar draudzeni Ditu neslēpj Puga.