Prinss izdos divus studijas albumus

Komentāri

Popmūzikas ikona amerikāņu dziedātājs Prinss (Prince) septembra beigās laidīs klajā divus studijas albumus – ”Art Official Age” un ”Plectrumelectrum”.

Soul, R&B un funk mūzikas noskaņās ieturētais ”Art Official Age” iecerēts kā mūziķa soloalbums, bet ”Plectrumelectrum” ieskaņots kopā ar Prinsa jauno grupu ”3RDEYEGIRL”, ko izdevums ”The Guardian” nosaucis par ”vienu vienu no visu laiku labākajām funk-rock grupām”. Abus jaunos ierakstus izdos ”Warner Bros. Records”, un ASV tie būs pieejami no 30. septembra.

Mūziķa iepriekšējais albums ”20Ten” iznāca 2010. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl