Princesei Šarlotei viena gada dzimšanas diena

4 komentāri
Princesei Šarlotei viena gada dzimšanas diena
Foto: EPA/ LETA

Lielbritānijā, kur nupat nosvinēja karalienes Elizabetes II 90. dzimšanas dienu, atkal iemesls svinībām. Šodien viena gada dzimšanas dienu svin prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres Keitas meita princese Šarlote.

Britu jauno troņmantinieci pasaule ieraudzīja jau tajā pašā dienā, kad viņa nāca pasaulē. Pirms gada princese Šarlote piedzima 2. maija rītā un dažas stundas vēlāk Kembridžas hercogiene Keita kopā ar savu vīru princi Viljamu pameta Svētās Marijas slimnīcu Londonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Princeses pilnais vārds ir Šarlote Elizabete Diāna. Vārdi doti, lai godinātu viņas vecmāmiņu, pāragri bojā gājušo princesi Diānu un vecvecmammu – karalieni Elizabeti II. Princese Šarlote ir ceturtā rindā uz britu troni.

Princis Viljams un Keita ļoti rūpējas par abu savu bērnu privātumu, tāpēc gan Šarlote, gan viņas brālis princis Džordžs sabiedrībā redzami reti. Pēc dzimšanas nākamo reizi mazā princese publiski bija redzama viņas kristībās, kas notika jūlijā.

Taču, lai apmierinātu sabiedrības ziņkāri, Keita, kuras vaļasprieks ir fotografēšana, laiku pa laikam izplata princeses attēlus.

Savukārt jaunāko attēlu uzņēmusi pasaules slavenā fotogrāfe Annija Leibovica. Par godu Elizabetes II 90. dzimšanas dienai karaliene nofotografēta kopā ar saviem pieciem mazmazbērniem un diviem jaunākajiem mazbērniem.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl