Komentāri

Ziemassvētki jau klauvē pie durvīm – pēdējais laiks greznot eglīti un cept piparkūkas. Ja svētkiem gatavoties sāc pēdējā brīdī, pareizās noskaņas radīšanai lieti noderēs Laura Reinika padomi. Viņa mūzika, starp citu, būs lielisks fons dāvanu saiņošanai un svētku vakariņām.

Kā Skaties.lv atklāj Lauris, viņam ir savi svētku rituāli un paražas. Interesanti, ka pēc eglītes viņš divus gadus jau kā vairs nebrauc. “Es jau divus gadus lietoju mākslīgo egli, bet viņa izskatās tik laba un dabīga! Tā ir hokejista Marsela Hosas egle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visu laiku man bija īstā egle, bet kopš dabūju šo, īsto vairs negribas. Man nav jāvāc pēc tam skujas, viņa ļoti skaisti izskatās un ir līdz griestiem. Tā, kā es to gribu. Un neviena egle no manis mežā necieš – visas turpina dzīvot,” priecājas Reiniks.

Arī ar piparkūkām viņam diez ko neveicas. Tikai pagājušajos Ziemassvētkos Lauris pirmo reizi mēģinājis cept piparkūkas. Nekas labs gan tur nav sanācis.

“Pielipa pie pannas. Nezinu, vai cepšu atkal, taču tā sajuta, cepot tās piparkūkas, bija forša – visa māja, kāpņutelpa un lifts smaržo pēc svētkiem. Ātrāk laikam ir kaut kur nopirkt, bet lielisks arī tas gatavošanas prieks,” spriež Reiniks, kurš svētku smaržai labprāt ienes dzīvoklī arī kādu svaigu egles zariņu.

Kad miteklis smaržo pēc skujām un piparkūkām, daļa svētku sajūtas jau ir rokā. Tad svarīgi uzlikt īpašo mūziku un sagaidīt savus īpašos cilvēkus.

“Trīs gadus pēc kārtas TV3 rādīja manu Ziemassvētku šovu, arī šogad rādīs. Ja nav Ziemassvētku sajūtas, atliek uzlikt šo šovu fonā un tā rodas.

Taču pats galvenais, manuprāt, lai cilvēki sāk domāt, ar ko viņi svinēs Ziemassvētkus. Mans galvenais novēlējums – lai neviens svētkos nepaliek viens pats. Vismaz pie kādiem draugiem aiziet, ja nav radu.

Bet visforšāk jau, ja satiekas visa ģimene. Galvenais jau, lai neviens nav viens,” tā Reiniks, kurš pats Ziemassvētkus sagaidīs kopā ar radiem un draugiem savā dzīvoklī, no kura paveras skaists skats pār Rīgu.

Video: svētu noskaņai noklausies šo!

Foto: Reiniks cauri laikiem

Lasi vēl