Komentāri
Priecīgas Lieldienas! Klintsonu ģimene atklāj savas svētku tradīcijas
Privātais arhīvs

Trešdienas vakarā kanāla TV3 šovā “Tēta nedienas Latvijā” varējām ieskatīties laika ziņu moderatora un grupas “Logo” solista Anša Klintsona ģimenes dzīvē. Portālam Skaties.lv viņš atklāj arī savas Lieldienu tradīcijas.

Parasti visi četri – viņš pats un sieva Monta, kā arī abas meitas – sešgadīgā Anna un 18 gadus jaunā Marta, dodas pie sievas mammas uz Madonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Olas pārsvarā krāso Monta ar Annu,” skaidro Ansis. “Viņas parasti izmanto sīpolu mizas, skujiņas un citus sīkumus, un, ja šogad nesnigs sniegs, Lieldienu zaķis tās būs paslēpis dārzā. Tad varēsim tās doties meklēt.”

Kopumā brīvdienās nekas, kā viņš pats saka, “ūberoiģināls” darīts netiek. “Izmantojam brīvdienas un čilojam,” tā Ansis.

IZLASI INTERVIJU AR ANSI KLINTSONU

Foto: Ansis kopā ar ģimeni

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl