7 komentāri
Prezervatīviem nē! Šefpavārs Sirmais valsts svētkos izaicina tautu demogrāfiskam sprādzienam
Foto: LETA-Pixabay

Patriotu nedēļā, kad apzināti vai gluži neviļus mēs vairāk pārdomājam savas zemes un tautas nākotni, praktisku ieteikumu, kā uzlabot demogrāfisko situāciju valstī, sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj atraktīvais šefpavārs Mārtiņš Sirmais (35).

Gadā ir kāda īpaša nedēļa – Patriotu nedēļa, kad, piespraužot pie krūtīm sarkanbaltsarkano lentīti, mazliet vairāk nekā ikdienā sajūtamies lepni par to, ka mums ir Latvija, ka mēs esam latvieši.

Aicināts izteikt novēlējumu tautiešiem Latvijas 98. dzimšanas dienā slavenais šefpavārs un divu bērnu tēvs Mārtiņš Sirmais ir tiešs. ”Lūdzu, nelietojiet vairāk prezervatīvus! Prezervatīviem nē!” puspajokam teic Sirmais. Taču vēlējuma otra – nopietnā – puse ir šāda:

”Ir jāsaprot, ka mēs īstenībā esam bagāti un varam atļauties bērnus. Savu ego vajag izmest miskastē. Nevajag dzīvot tikai sev! Jo tu tāpat mirsi,” portālam Skaties.lv klāsta Sirmais.

Mārtiņa Sirmā ieteikumus svētku galdam portālā Skaties.lv meklē jau rīt.

Foto

TOP komentāri

 • Auklīte
 • Mārcis
  +2 +2 0

  Mārcis

  Tad nu paskatīsamies kas Tev tur Mārtiņ būs sanācis.Nevar jau runāt vien.
 • Puķu tirgotāja
  +2 +2 0

  Puķu tirgotāja

  Latvijā cilvēki atturas no bērnu radīšanas, jo ar 400 eiro mēnesī pat nespēj uzturēt sevi. Papriekšu jāsakārto, lai pašiem dzīve ir nodrošināta. Tad arī domās par tautas nākotni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl