Prāta vētras Mihelsons šķiras no sievas

Komentāri
Prāta vētras Mihelsons šķiras no sievas
Foto: LETA

Izjukusi grupas Prāta vērta mūziķa Māra Mihelsona un stilistes Santas Bindemanes-Mihelsones kopdzīve, raksta žurnāls Kas Jauns.

Mūziķis Māris Mihelsons ar Santu Bindemani-Mihelsoni iepazinās pirms vairāk nekā desmit gadiem, bet gredzenus mija tikai 2012. gadā. Laulības ceremonija noritēja slepeni, kāzu nakti pavadot festivālā Positivus. Laulībā nodzīvoja trīs gadus, un abu ģimenē dzimuši divi bērni – meita Maija (nepilni 7 gadi) un četrus gadus vecs dēls.

Pirms sešiem gadiem, neilgi pēc meitas Maijas piedzimšanas, pāris piedzīvoja krīzi attiecībās un pašķīrās. Kā raksta Kas Jauns, tolaik Māris bija ieskatījies LNT rīta ziņu vadītājā Kristīnē Garklāvā, bet Santa tikās ar LNT izpilddirektoru Guntaru Traubergu, kurš bija pārtraucis attiecības ar TV dīvu Annu Lieckalniņu. Jau pēc nepilna gada Mihelsons tomēr atgriezās pie savas meitas mātes. Kā savulaik žurnālam Kas Jauns atklāja pati Santa, abi sapratuši, ka viens bez otra tomēr nespēj dzīvot. Jau 2010. gada vasarā pasaulē nāca pāra otrais bērns.

Pāris jau kādu laiku ir šķīries un dzīvo atsevišķi. Sarunā ar žurnālu Kas Jauns Santa teic, ka pēc šķiršanās ar Māri ir palikuši labi draugi. ”Viss ir labi – pēc šķiršanās ir labas attiecības. Viens otru atbalstām un esam ne tikai vecāki mūsu bērniem, bet arī draugi. Diezgan daudz laika pavadām kopā. Dažkārt kopā apmeklējam kino un dodamies vakariņās. Prieks, ka starp mums saglabājusies draudzība un cieņa.” Ar jauno situāciju apraduši arī abi bērni.

”Sapratām, ka tā tas būtu labāk…” jautāta par šķiršanās iemesliem skaidro Santa. ”Novēlu, lai mums abiem viss izdodas. Notiek tā, kā dzīvē notiek. Un viss notiek uz labu,” atzīstas stiliste.

Laulību pāris vēl nav oficiāli šķīris. ”Pagaidām vēl neesam oficiāli šķīrušies, bet ar laiku tas ir jāizdara. Vienkārši tik ātri tās lietas nenotiek,” skaidro Santa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl