Komentāri

Piektdien, 25. novembrī, ar uzstāšanos Maskavas “Stadium Live” savas Krievijas tūres otro daļu atklāja “Prāta vētra”. Krievu blogere Anastasija Čerenkova ekskluzīvi Skaties.lv atklāj, ar ko grupa pārsteidza Krieviju, savukārt vietējie fani – mūsu mūziķus.

Anastasijai bija ekskluzīva iespēja koncertu baudīt no aizkulisēm. “Koncerts bija īpašs kā krievu klausītājiem, tā pašiem mūziķiem. Uz skatuves bija izveidotas vietas grupas lielākajiem faniem un draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No abām skatuves pusēm bija ne tikai iespēja klausīties melodijās, bet pat pieskarties māksliniekiem. Tas bija grupas vēsturē kas vēl nebijis. Taču ar to pārsteigumi nebeidzās,” sajūtās ar Skaties.lv dalās Anastasija.

Mākslinieki bija parūpējušies par to, lai koncertā skanētu arī tie hiti, kas tautai patīk, taču ne vienmēr tiek izpildīti “dzīvajā”, piemēram “Online” un “French cartoon”. Skatītājiem bija iespēja ar balsojuma palīdzību izvēlēties, ko viņi grib dzirdēt.

“Bieži dzirdam no faniem, ka viņi gaida kādu konkrētu dziesmu. Tāpēc šajā koncertā izlēmām nospēlēt daudzus hitus, ko parasti neizpildām,” atklājis Renārs Kaupers.

Dziesmas “Ja tikai uz mani tu paskatītos” laikā tika veikts “flešmobs”. Kā atklājis Kaupers, krievu fani prot pārsteigt ar “flešmobiem”.

Piemēram, izpildot dziesmu “Чайки на крышах”, zālē pēkšņi parādās daudz papīra putnu. Vai kādas dziesmas laikā pēkšņi sāk plīvot Latvijas karogs.

VIDEO

Lasi vēl