Prāta Vētra un Musiqq pārsteidz ar kopīgu dziesmu

8 komentāri
Prāta Vētra un Musiqq pārsteidz ar kopīgu dziesmu

Grupas Prāta Vētras un Musiqq dalībnieki klausītāju vērtējumam nodod abu grupu kopīgo veikumu – dziesmu Debesis iekrita Tevī.

Dziesmu, kuras autors ir Marats Ogļezņevs, Prāta Vētra un Musiqq, ierakstīja sadarbībā ar zviedru producentu Povel Olsson, bet ideja par šādu kopprojektu radās, gatavojoties koncertam Liepājā un domājot par to, kā iepriecināt un pārsteigt skatītājus. Zīmīgi, ka abi Musiqq dalībnieki ir liepājnieki.

Sadarbību komentē Renārs: ”Gada sākumā, viesojoties pie Marata, parādīju viņam kādu savu dziesmu ar domu pamēģināt to ierakstīt kopā. Savukārt Marats ieminējās, ka arī viņam ir viena iestrāde un atskaņoja Debesis iekrita Tevī. Turpat mājas studijā iedziedāju demo, kas beigu beigās tā arī palika gala versija. Vislielākās diskusijas mums izvērsās par aranžējumu – labākais risinājums nāca no Zviedrijas – Povel Olsson, zviedru mūziķis un producents, kuru uzrunāja mūsu menedžments, trāpīja visām gaumēm un piedāvāja variantu, kas beidzot gāja pie sirds gan Musiqq, gan Prāta Vētrai!”

”Esam gandarīti un, protams, ļoti priecīgi par sadarbību ar Latvijas normālākajiem čaļiem – Prāta Vētru! Paldies Renāram, ka uzrunāja un neatstāja novārtā ieceri par kopīgu dziesmu. Visi kopā esam realizējuši saskanīgu balādi – Debesis iekrita Tevī, komentē Marats.

Video

Dziesmas pirmatskaņojums abu grupu dzīvajā izpildījumā notiks Liepājas koncertā stadionā Daugava. Pirms grupas Prāta Vētra apmeklētājus priecēs īpašie viesi, kuri tiks izziņoti jūlijā.

Tāpat kā iepriekšējos tūres 7 soļi svaiga gaisa koncertos, uz skatuves kāps meiteņu trio Limonāde, DJ Kashuks un Dons.

Biļetes uz Prāta Vētras koncertu Liepājā – eKase.lv, t/c Spice un koncertzālē Lielais dzintars, Liepājā. Ir pieejamas gan stāvvietas, gan sēdvietas.

8 komentāri