Prāta vētra atgriezusies no ierakstu sesijas Berlīnē

Komentāri
Prāta vētra atgriezusies no ierakstu sesijas Berlīnē
Foto: Evija Trifanova, LETA

”Labs darbiņš, kas labi iesākts, vai ne? Esam atgriezušies no Berlīnes ar 10 jaunām dziesmām kabatās,” vēsta grupa Prāta vētra savā mājaslapā.

Mūziķi uzsver, ka jauno skaņu materiālu nāksies vēl nedaudz papildināt. ”Renāram vēl jāvienojas ar mūzu par dažiem tekstiem, iespējams, ka Jānim un Mārim šur tur vēl jāiespēlē pa kādam taustiņam un ģitārai. Arī Kaspars nevar atslābt, jo kādam taču jātur rūpe par vasaras koncertu skatuves izmēriem un ko rādīs uz lielajiem ekrāniem,” priecīgi ziņo mūziķi.

Topošā albuma producents ir Alex ‘el gatto’ Silva. Albuma izdošana plānota nākamā gada aprīļa beigās.

Grupas Prāta vētra iepriekšējais – devītais studijas albums Vēl viena klusā daba klajā nāca 2012. gada maijā. Tam sekoja Latvijas koncerttūre, kuras koncertieraksts tā paša gada decembrī tika izdots DVD.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl