Porta turpinās ar pasaules elpu un stingru stīgu

0 Komentāru
Porta turpinās ar pasaules elpu un stingru stīgu
Prem Joshua & Band. Publicitātes foto

Pasaules mūzikas festivāla Porta otrajā dubultkoncertā 8. novembrī mūzikas namā Daile uzstāsies duets Catch-Pop String-Strong no Austrijas un Prem Joshua & Band no Indijas. Koncerta ievadā – dokumentālā filma Laya Projekt.

Koncertu plkst. 17.00 ievadīs ļoti personīgs audiovizuāls veltījums cilvēka dvēseles sīkstumam – vairākkārt godalgotā pasaules mūzikas žanra dokumentālā filma Laya Projekt, kas caur mūziku mūs aizvedīs uz Šrilanku, Taizemi, Indonēziju, Maldīvu salām, Indiju un Mjanmu.

Plkst. 18.00 koncertu sniegs starptautisku atzinību guvušais straujais un inovatīvais dāmu duets no Austrijas – Catch-Pop String-Strong, kas tiek dēvētas par akadēmiski izglītotām mūzikas huligānēm.

Plkst. 19.30 klausītājiem būs iespēja baudīt vēl vienu izcilību – Indijā par pasaules mūzikas izpildītāju ”numur viens” dēvēto un muzikāli izsmalcināto Prem Joshua & Band. Pasaulē pazīstami kā World Fusion Music pionieri, iedvesmu smeļas indiešu senās mūzikas tradīcijās, tās papildinot ar mūsdienu rietumu mūzikas pieredzi un virzieniem. Ar pārliecību un izcilu virtuozitāti Prems un co sapludina visdažādākos žanrus, radot neparastu un vienreizēju skanējumu, kas sniedzas tālu aiz rietumu un austrumu robežām. Grupas kopdarbs ir kā izsmalcināts un organisks muzikāls kopums, kurā apvienota klasiskā indiešu mūzika, džezs, fanks un etno, tik meistarīgi un rotaļīgi kopā likta, lai bez pārspīlējuma teiktu – patiešām pati pilnība!

Festivāla Porta koncerti iepriecinās pasaules mūzikas cienītājus arī ārpus galvaspilsētas. 7. novembrī plkst. 19.00 koncertu Saldus mūzikas un mākslas skolā sniegs Valtera Pūces jaunais projekts DaGamba (Latvija /Irāna). Savukārt 9. novembrī plkst. 16.00 grupas Catch-Pop String-Strong (Austrija) un DaGamba (Latvija/Irāna) koncertus sniegs Ogres Kultūras centrā.

Vairāk informācijas par festivālu Porta un tā programmu meklējiet festivāla mājaslapā festivalporta.lv, kā arī sekojiet informācijai sociālajā tīklā facebook.com/PortaFestival.

Biļetes uz festivāla koncertiem nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā bilesuparadize.lv.

0 Komentāru