Komentāri
Populārs TV sarunu šova vadītājs gatavs atdāvināt Trampam savu Emmy balvu
AFP

“Protams, ka viņš grib iegūt Emmy. Tā ir sieviete no zelta, un tā ir tikpat maza kā viņa rokas,” joko komiķis Džons Olivers.

Televīzijas sarunu šova The Last Week Tonight vadītājs komiķis Džons Olivers piedāvājis prezidenta amata kandidātam no Republikāņu partijas Donaldam Trampam savu Emmy balvu gadījumā, ja Tramps zaudēs ASV prezidenta vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo piedāvājumu Olivers izteica pēc pagājušajā nedēļā notikušajām prezidenta amata kandidātu debatēm, kurās Demokrātu partijas izvirzītā kandidāte Hilarija Klintone atsaucās uz Trampa izteikumiem par viņa zaudējumu Emmy balvu ceremonijā: Tramps reiz prestižo balvu pasniegšanas rīkotājus apsūdzēja par negodīgiem rezultātiem, kad viņa realitātes šovs The Apprentice balvu neieguva. To pašu viņš tagad saka arī par prezidenta vēlēšanām, uzstājot, ka vēlēšanu rezultātus atzīs tikai tad, ja tiks ievēlēts par prezidentu.

Uzrunājot republikāņu kandidātu, komiķis Trampam izteica piedāvājumu – ja republikāņu kandidāts zaudētu, viņš iegūtu Olivera Emmy statueti, lai viņam tomēr būtu kāda uzvara.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl