Ponomarjovs kritizē šova dalībnieku tērpus: Karikatūra kaut kāda!

0 Komentāru
Ponomarjovs kritizē šova dalībnieku tērpus: Karikatūra kaut kāda!
Foto: Toms Norde

No Vladimira Ponomarjova šova Dejo ar zvaigzni laikā 10 balles saņēma tikai retais, un žūrijas pārstāvis nereti kritizēja arī dalībnieku apģērbu.

Profesionāla dejotāja un kādreizēja šova dalībniece Laura Blaubuka piekrīt, ka tērpu izvēle nereti kontrolē arī dejotāju veiklību. Viņa kritizē Annas Lieckalniņas un Jāņa Strēlnieka tehno tango: “Šo priekšnesumu vērtēju negatīvi, jo var redzēt, ka tērps pats par sevi ir diezgan smags! Ar tādu augumu ir grūti noturētu augumu, kā arī izpildīt vajadzīgās kustības,” kritiska ir Laura.

“Nu, tas viss ir galīgi aplam, un pats tango arī nebija nekāds tango, bet gan tāda neveikla pārvietošanās pa grīdu. Es esmu kategoriski pret tādām lietām: tas ir vai nav šovs! Tango ir tango!” neapmierinās ir arī Ponomarjova kungs.

Gana šovisks, bet gaumes robežās izvēlēts tērps bija Elmāra Taņņa deju partnerei Elzai Polei, dejojot tango! “Kad skatījos šo deju, man patika, kā izskatās šis tērps! Tas bija raksturā un dejai atbilstošs. Ļoti interesants tērps!” stāsta Laura. Ponomarjova kungam šķiet, ka tās pozas, ko Elza izpildīja šajā dejā, ir nedaudz par vulgāru.

Ar tērpu [kur Leva bija pārģērbta par vistu/cāli – red.] savam džaivam krietni pārcentušies bija Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis. “Karikatūra kaut kāda!” Kā vienmēr skarbs ir Ponomarjovs. “Tas ir sliktas pašdarbības princips – ja nemāk dejot, sāk tēlot.” Arī Blaubukai šis tērps negāja pie sirds. “Es redzu, pie rokām ir lielie spārni un volāni. Bet man šķiet, ka partneris ļoti smieklīgi ar tām zeķubiksēm izskatās!”

Gan skatītājus, gan žūrijas pārstāvjus ļoti aizkustināja Dailes teātra aktiera Ginta Grāveļa un Jeļenas Taranas dejotā rumba. Vladimirs vienīgi neatbalstīja dejošanu ar basām kājām. “Plikas kājas var izmantot modernajā dejā. Tur noteikti tās ir vietā, un tā viņi dejo!” Bijusī šova dalībniece, tagadēja dejotāja, kura tikusi pieaicināta kā profesionāls eksperts, stāsta, ka basās kājas noteikti ir grūtāk nekā parasti. “Griežoties pēdas ķeras un ir sāpīgi, tāpēc dažreiz kājās ir tādas neredzamas čībiņas, jo bieži vien ir tādi salīmēti plāksteri apakšā.

Vairāk skaties video!

0 Komentāru