Pols Rads saņem zvaigzni Holivudas slavas alejā

Komentāri
Pols Rads saņem zvaigzni Holivudas slavas alejā
Foto: AFP/ LETA

Pie savas zvaigznes Holivudas slavas alejā ticis aktieris Pols Rads. Šo pagodinājumu 46 gadus vecais aktieris saņēmis brīdī, kad aktīvi popularizē savu jaunāko filmu Skudrcilvēks.

Amerikāņu aktieris Pols Ruds jau divus gadu desmitus aktīvi strādā Holivudā. Filmu saraksts ar Rada piedalīšanos ir garš, taču vislielāko slavu viņam atnesušas lomas romantiskajās komēdijās.

Atklājot savu zvaigzni Holivudas slavas alejā, Rads atcerējās bērnību. Tad viņš šeit esot bijis, lasījis uz zemes iegravētos vārdus un domājis, kas viens vai otrs cilvēks bijis. Aktieris neslēpj, ka jūtas ļoti pagodināts, ka tagad miljoniem citu garāmgājēju varēs šeit izlasīt arī viņa vārdu un uzdot to pašu jautājumu.

Viens no Rada pavadoņiem svinīgajā ceremonijā bija Holivudas veterāns Maikls Duglass. Abi aktieri kopā filmējušies jaunajā grāvējā Skudrcilvēks, kas uz lielajiem ekrāniem pirmizrādi piedzīvos jūlija vidū.

Duglass atzīst, ka Rads ir cilvēks, kas priecājas par dzīvi un tās dotajām iespējām. Viņš Rada darbu pēc komiksiem tapušajā Skudrcilvēkā salīdzina kā bērna brīvlaišana saldumu veikalā.

Filmā Skudrcilvēks Rads atveido kādu sīku zaglēnu, kurš iegūst īpašu masku, kas viņam ļauj sarukt izmērā, bet tajā pašā laikā iegūt īpašas spējas, lai glābtu pasauli.

Filma, kas tapusi pēc sešdesmitajos gados iznākušajiem komiksiem, jūlija beigās nokļūs arī uz Latvijas kinoekrāniem.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl