16 komentāri
Policija uzsākusi materiālu pārbaudi par Violetai nodarītiem miesas bojājumiem
LNT publicitātes foto

Nedēļas nogalē Latviju pāršalca baisa ziņa – realitātes šovu zvaigzne Violeta Stepanova paziņoja, ka Jēkabpils klubā Cita atpūta viņu piekāvuši četri vīrieši. Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde apstiprina, ka uzreiz pēc notikušā Violeta vērsusies policijā.

“Jā, elektroniskajā notikumu žurnālā ir reģistrēts šāds gadījums. Violeta Stepanova ir vērsusies ar iesniegumu policijā 8. oktobrī piecos no rīta,” Skaties.lv atklāj policijas pārstāve Diāna Purviņa.

Viņa atklāj, ka Violetas iesniegumā minētas trīs nenoskaidrotas personas, kas nodarījušas viņai miesas bojājumus minētajā klubā. Meitene norādījusi, ka uzbrukuma rezultātā viņai pārsists deguns un lūpa.

“Šobrīd notiek materiālu pārbaude. Pieļauju domu, ka klubā noteikti ir novērošanas kameras, tiks izpētīts tajās redzamais materiāls,” tā Purviņa.

FOTO: Violeta pēc uzbrukuma


Atgādinām, ka Violeta vērsās pie Skaties.lv, aicinot atsaukties aculieciniekus, kuri naktī no 7. uz 8. oktobri atradās Jēkabpils klubā Cita atpūta, un redzēja, kā viņai un viņas māsas draugam uzklūp četri vīrieši vecumā ap 30. Pilnu Violetas versiju par notikušo var izlasīt šeit.

Kā Skaties.lv atklāj Violeta, iesniegumā policijai viņa minējusi trīs uzbrucējus, kuri meiteni un viņas māsas draugu esot iekaustījuši ēkas ārpusē, taču pēc tam, visu labi pārdomājot, atcerējusies, ka bijis ceturtais, kurš meitenei iesitis pa degunu pie tualetes durvīm.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

TOP komentāri

 • Aivars
  +7 +5 -2

  Aivars

  Ko teiks, ko teiks... 4 sitēji un tikai pārsista lūpa + sasists deguns? Droši vien kultūristi un karatisti visi 4 bija, un viņu barvedim uzvārds Kaupēns :D
  Pārsist lūpu un degunu var arī bez četru musketieru palidzības, ja kas. Pietiek ieskriet ar seju sienā, vai, kā man vienreiz izdevās - ieskrēju kokā tā, ka zobi cauri apakšlūpai izlīda.
  Vēl kas - Latvijā it kā esot dzimumu vienlīdzība, tāpēc sievietēm ir tieši tādas pat tiesības dabūt pa seju, kā vīriešiem. Citādi jau tā būtu diskriminācija pēc dzimuma pazīmem, vai ne?
 • Zvaigzne
  +4 +4 0

  Zvaigzne

  Mūsu valstī neko nevar panākt,Kādas tik instances neizgāju, pēc smagas vardarbības Anglijā, galu beigās vienalga atbilde bija, ka krimināllietu ierosināt nav iemesla.Darbs zaudēts, veselība sabojāta Laikam jāguļ baltās čībiņas, tad tikai var ko uzsākt, bet ne jau es vairs, Skumji,,,
 • Bube
  +5 +4 -1

  Bube

  Pēc bildes seja nemaz mav tik traumēta. Neredzu zilu aci. Dabūja pa muti jo pati vainiga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl