Pītam Dohertijam fani uz klīniku sūta narkotikas

0 Komentāru
Pītam Dohertijam fani uz klīniku sūta narkotikas
Foto: EPA/ LETA

Britu dziedātājs Pīts Dohertijs decembrī pabeidzis nepilnus divus mēnešus ilgu ārstēšanās kursu rehabilitācijas klīnikā Taizemē. Tas pagājis ne bez starpgadījumiem.

Rehabilitācijas centra Hope vadītājs Saimons Mots apstiprināja, ka Dohertijs esot pabeidzis kursu, kurā ietilpa heroīna aizvietošana ar metadonu, psihiatra konsultācijas un vingrošana.

“Mēs saņēmām daudzas vēstules no faniem, ko pirms atdošanas pārbaudījām,” sacīja S. Mots. “Diemžēl divos gadījumos atradām narkotikas, ko nācās iznīcināt. Man ir pretīgi, ka pasaule ir tik briesmīgi cilvēki, kuri tik ļoti pūlas izjaukt viņa ārstēšanu.”

Abas vēstules, kurās bija narkotikas, izsūtītas no Francijas. Pirmā sasniedza rehabilitācijas klīniku neilgi pēc P. Dohertija ierašanās, savukārt otra saņemta Ziemassvētku laikā.

35 gadus vecais Pīts Dohertijs atzīst, ka atturēšanās no narkotikām palīdzējusi viņam kļūt radošākam. “Pirms sāku lietot narkotikas, mūzika bija tā, kas radīja pacilātības sajūtu un deva spēku dzīvot un ticēt kaut kam,” viņš teica. “Nebūt atkarīgam – tā man ir jauna narkotika. Patiesībā tā nemaz nav nekāda narkotika, tie ir sevis meklējumi. Narkotikas nepadara cilvēku radošāku. Tagad es varēšu attīstīt sevi šajā virzienā. Jūtu, ka manī kaut kas mainās.”

Tagad P. Dohertijs ar pārējiem grupas The Libertines dalībniekiem ieraksta jaunu albumu, vēsta laikraksts Daily Mail.

The Libertines nesen noslēdza līgumu ar ierakstu kompāniju Virgin EMI un gatavojas izdot jaunu ierakstu.

P. Dohertijs vēlas, lai koncertturnejā viņu pavadītu psihologs no rehabilitācijas centra. Viņš arī plāno nodibināt labdarības fondu, kas palīdzēs atkarīgajiem.

0 Komentāru