Pirmizrāde Džonija Depa jaunajai filmai

0 Komentāru
Pirmizrāde Džonija Depa jaunajai filmai
Džonijs Deps (Foto: EPA/ LETA)

Svētdien Berlīnē pasaules pirmizrādi piedzīvojusi ilgi gaidītā piedzīvojumu filma Mortekajs (Mortdecai), kurā galveno lomu atveido Holivudas superzvaigzne Džonijs Deps.

Britu aristokrāts Čārlijs Mortekajs ir mākslas priekšmetu tirgotājs, kurš šķērso puspasauli cerībā tik ar sava šarma palīdzību atrast gleznu, kurā it kā paslēpta atslēga no bankas seifa, kas pilns ar nacistu nolaupītajiem zelta stieņiem.

Filmas pamatā ir pasaulslavenā rakstnieka Kirila Bonfijoli triloģija Mortekaja lielā ūsu mistērija. Jaunās piedzīvojumu filmas režisors ir Deivids Koeps, un viņš kinolentes tapšanā pulcējis krāšņu zvaigžņu buķeti – Polu Betanī, Evanu Makgrekoru un Gvinetu Paltrovu.

Džonijs Deps, kurš ir arī Mortekaja producents, neslēpj, ka viņš bija lasījis K. Bonfijoli darbu pirms viņa rokās nonāca filmas scenārijs. Ūsainā dēkaiņa tēls viņu pievilcis uzreiz, jo Mortekajs ir viens no tiem tipiņiem, kas it kā zina visu, bet patiesībā neprot neko.

Dž. Deps pats arī izraudzījies filmai režisoru. D. Koeps, ar kuru Dž. Deps strādājis kopā jau agrāk izteicās, ka no šī darba piedāvājuma viņš nav spējis attiekties.

Uz Latvijas kinoekrāniem Mortekaja pirmizrāde gaidāma šīs nedēļas nogalē.

0 Komentāru