Pink Floyd dod mājienu par jaunu albumu

0 Komentāru
Pink Floyd dod mājienu par jaunu albumu
Foto: AFP/ LETA

Leģendārā britu rokgrupa Pink Floyd šonedēļ laidusi klajā jaunu albumu, ko daudzi mūzikas kritiķi uzskata par, iespējams, pēdējo grupas karjerā. Tomēr paši grupas dalībnieki ļāvuši noprast, ka tā varētu arī nebūt – nākotnē varētu tikt izdotas veco albumu jaunas versijas.

The Endless River ir Pink Floyd pirmais albums 20 gadu laikā. Dubultajā albumā iekļautas 18 iepriekš nedzirdētas dziesmas. Tas izveidots no 1993. gadā ierakstītā materiāla albumam The Division Bell. Kopējais audioieraksta garums bija 20 stundas, bet no tā tika atlasītas labākās dziesmas, kas līdz šim nav tikušas izdotas.

Mūzikas kritiķi pieļauj, ka šis, visticamāk, ir pēdējais oriģinālais albums Pink Floyd karjerā. Tomēr bundzinieks Niks Meisons atzīst, ka varētu iznākt vēl citi ieraksti ar nedzirdētām dziesmām vai jaunas albumu versijas. Tiesa, arī viņš apšauba ideju, ka Pink Floyd varētu no jauna sacerēt kādu skaņdarbu.

Pārējie grupas dalībnieki – Rodžers Voterss un Deivids Gilmors – vairākkārt ieminējušies, ka gribētu albuma Animals remiksu, taču šobrīd laiks šim darbam nav ieplānots. Toties ir zināms, ka Pink Floyd drīzumā izdos jaunus videoierakstus.

0 Komentāru