“Pienvedējiem” jauns video – “Tā mēs dzīvojam”

Komentāri

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” pēc diviem gadu desmitiem atkal kāpusi uz Sabiles kultūras nama skatuves, lai nospēlētu un nofilmētu savu jaunāko dziesmu “Tā mēs dzīvojam”.

“Filmēšanas vieta netika izvēlēta nejauši – tieši Sabiles kultūras namā uz videoklipā redzamās skatuves pirms divdesmit gadiem radās pirmās “pienvedēju” dziesmas,” stāsta grupas dalībnieki.

Jaunās dziesmas videoversiju veidoja ORDERORDER FILMS, operatori Krists Spruksts, Lauris Vīksne, Juris Pīlēns. Montāža Māris Lagzdiņš. Gaisma Lauris Vīksne, F64.

“Pienvedēja piedzīvojumus” 1994. gadā Sabilē dibināja vokālists un basģitārists Māris Žigats kopā ar brāļiem Lundēm – Aldi (ģitāra) un Pēteri (bungas). Grupas pastāvēšanas laikā mūziķu apvienības sastāvs palicis nemainīgs.

Jau vēstījām, ka “Pienvedēja piedzīvojumi” šogad svin grupas dibināšanas 20 gadu jubileju ar koncertu koncertzālē “Palladium” 3. oktobrī un jauna albuma izdošanu. Biļetes – “Biļešu servisa kasēs”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl