“Pienvedēji” izlaiž dziesmas Ceļavējš akustisko versiju

0 Komentāru
“Pienvedēji” izlaiž dziesmas Ceļavējš akustisko versiju
Publicitātes foto

Grupa Pienvedēja piedzīvojumi pirms drīzumā gaidāmajiem akustiskajiem koncertiem Rīgā un Jūrmalā klausītājiem piedāvā dziesmas Ceļavējš jauno versiju.

Dziesma Ceļavējš ir iekļauta Pienvedēju oktobrī iznākušajā dubultalbumā Tā mēs dzīvojam. Albuma pirmajā diskā dzirdamas piecas jaunas dziesmas un skatāmi divi videoklipi, bet otrajā albumā apkopoti 10 grupas populārākie skaņdarbi akustiskā izpildījumā.

Akustisko versiju ierakstā līdzās Pienvedēju pamatsastāvam – Mārim Žigatam (balss, basģitāra), Aldim Lundem (ģitāra) un Pēterim Lundem (bungas) pievienojās arī Aigars Voitišķis (akustiskā ģitāra) un Mārtiņš Zilberts (klavieres). “Ar Aigaru un Mārtiņu sastrādāties bija ļoti vienkārši un patīkami,” stāsta grupas dalībnieki.

Tas dzirdams ne vien albumā, par to varēs pārliecināties arī dzīvajā izpildījumā, jo abi viesmākslinieki papildinās Pienvedēju skanējumu abos akustiskajos koncertos. Mūziķi tiem sagatavojuši īpašu 24 dziesmu programmu.

Jau ziņots, ka īsi pirms Ziemassvētku kņadas gaidāmi divi grupas Pienvedēja piedzīvojumi akustiskie koncerti. Rīgā koncerts notiks 26. novembrī kinoteātrī Splendid Palace. Savukārt jūrmalnieki tiek aicināti noklausīties Pienvedēju akustisko uzstāšanos 3. decembrī Jūrmalas teātrī.

Biļetes uz abiem koncertiem var iegādāties eKase.lv.

0 Komentāru